“Het heeft uiteraard een grote impact op hem. Het is vervelend uiteraard, ook voor hem.” Hahahaha. Lekkere advocaat heeft Jorikje in de arm genomen. Het is nu voor hem vervelend dat ie het hoofd van de moeder van zijn kind tussen de autodeur wilde pletten. Hahahaha.
Het Openbaar Ministerie in Amsterdam is trouwens in beroep gegaan tegen het vrijlaten van Lil’ Kleine. De rapper mocht gisteren in afwachting van het onderzoek de gevangenis verlaten. Zijn advocaat Nienke Hoogervorst (protegé en geliefde van Bram Moszkowicz, die de vader is van de manager van Lil’ Kleine) zegt dat haar cliënt „opgelucht” is. Ze benadrukt dat Vaes nog geen aangifte heeft gedaan tegen haar cliënt, wat helemaal geen moer uitmaakt.
Mooi dat het zo afloopt voor die kleine etter.
Ik gun hem een mooie cel en een klein telefoontje om in z’n hol te verstoppen. En als hij goed zijn best doet op de wasknijpertjes of de blikje dierenvoer inpakken dan krijgt hij privileges en mag hij misschien in de bibliotheek werken. Ken ie leren lezen, deze beroepsmongeaul.
Natuurlijk is het ook vervelend voor lul’ kleine.
Dat hij knettergek is wel te verstaan.
Is lul’ kleine wellicht geen neefje van Gordon?
Beide heren adoreren de Colombiaanse levenswijze, beide heren zijn te koppelen aan het gedrag wat behoort tot manische depressiviteit.
En mede hierdoor reageren beide heren nogal sterk op dat Colombiaanse poeder.
Ja, dat is prima.
Heerlijk TF 😂😂😂
Een blauwe zak bedoel je dan waarschijnlijk Иødrøg PiemelBoy?
Heb je dat ijzerdraadje er nou al uit gepeuterd, mafkees?
Triest dit, ik ga er vanuit dat je een kerel bent, en geen kind, alhoewel ga steeds meer twijfelen.. je moeder vast trots op je.. lamlul
Elke zeug weet hoe die wiki moet googelen. Weet jij hoe jij dat ijzerdraadje eruit krijgt Иødrøg Piemelboy?
Omdat jai zo aardig vraagt, jai kraigt van mai een pluusje.
Kan iemand deze kneus ff heel snel gewoon blokkeren op deze website?……
Dat ben jij gewoon met je kinderachtige reacties heel de dag. Ga werken ofzo.
Laat die mongool, nix reageren, geen likes, of discipelen. Krijgt hij een hard micro pikkie van. Laat m maar weer schapenporno gaan kijken voor zijn genot. Gewoon 0 reactie geven
Het blokkeren van dit zielige kale rifaapje gaat niet lukken, want meneertje heeft de beschikking over 10.000 IP adresjes.
Dus moeten we hem met z’n allen geen aandacht gaan geven hé 😉
Ik kan me niet voorstellen dat hij daadwerkelijk 1.77 is hoor, hij zal wel elevator shoes gedragen hebben of op een andere manier hebben valsgespeeld.
Gelezen
Die kut, moet ook eens effe met haar hoofd tussen een deur komen te zitten. Als je enige punt is dat slachtoffer geen aangifte doet…. het staat op video kut. Ga je schamen dat je hem überhaupt nog gaat verdedigen.
Het is vooral erg vervelend dat zijn moeder het op de avond van de verwekking voor een paar euro meer zonder condoom gewaagd heeft. Het is ook vervelend dat Jorikje nu niet weet welke van de zeven dwergen zijn biologische vader is, maar daar gaat het nu natuurlijk niet over.
Ex geliefde van Bram?
Die 2 zijn nog steeds samen.
Mijn pappie bracht mij vaak naar bed en bleef iedere avond vertellen over de olifant met een hele grote slurf en of ik weer even wilde voelen. Bah Pap je was fout. Ik kots van je, zoals jouw olifantenslurfje over mijn nachtpon kotste. In je bloote reedt met alleen je zwarte t shirt aan. Ik huil nu nog
Haha, wir heeft dat nou niet gedaan?
Z’n kleine dochtertjes en nichtjes in de zeik nemen met dat verhaaltje.
En elke avond spoot je ze zo in hun bek hahaha. Die kleine handjes
Wat ontzettend ziek ! ik hoop dat ze je blokken stront mongool!
Waarom ben je zo arrogant vermoeiend
Slim van dhr Kleine om deze advocate in de arm te nemen. Deze dame heeft wel ervaring met het begeleiden van omhooggevallen droeftoeters. Was mevr Hoogervorst ook niet de advocate van Dave R. in de beruchte villaroof-en jacuzzi zaak?
En zijn auto is ook beschadigt
Frei lul kleine haij siteerde andere mainsen!
Kip kebab met ekstra wallabila!
Woort fan de streetz!
Wisten jullie dat de Joden het zwaar hadden, maar dat Hitler het ook niet altijd makkelijk had.
Het probleem is dat Lidl Kleine de rest van z’n leven niet meer hoeft te werken. Het zal hem allemaal de bout hachelen. Zodra hij die vrouw met dat vreemde model hoofd heeft gedumpt, of andersom voor een mooi bedrag dan is de volgende aan de beurt. Hij heeft ff 3 dagen cold turkey in de bak gezeten, dat is veel erger voor hem.
Ik stel voor dat we een crowdfundig actie beginnen voor ‘lulletje klein roosewater’.
Het is verstandig om dat kind van die twee alvast een gebiedsverbod voor supermarkten geven. Nu kan het nog.
Okee lidl kleine in de bajes,
Goed verhaal,
Honden blaffen maar ik spreek geen wartaaal,
Helikopter circelt rondjes boven je,
Wie zit er in?, is het de CIA of is het jes-C met een spraakgebrek, versneld Slim Belly C, Jes-C is een crazy mofo en in drop die shit binnen je.