Advocaat van belager Tim Hofman is boos: ‘Zeer onwenselijk dat hij dossier al mocht inzien’

Roddelpraat Logo
Jan Roos 11 Reacties,
Advocaat van belager Tim Hofman is boos: ‘Zeer onwenselijk dat hij dossier al mocht inzien’

Advocaat van belager Tim Hofman is boos: ‘Zeer onwenselijk dat hij dossier al mocht inzien’

“Er wordt een beeld geschetst dat mijn client is tegengehouden door de beveiliging”, aldus Emma Hoffman in gesprek met het Algemeen Dagblad. “Het is zeer onwenselijk dat Tim Hofman via het Openbaar Ministerie al inzage in het strafdossier heeft gekregen.”

Volgens Hoffman ligt de conclusie dat de bewaker de tas van de verdachte heeft ingenomen anders. “Mijn cliënt heeft de tas zelf afgegeven. Hij zei tegen de beveiliger: ‘Ik ben op zoek naar Tim Hofman, ik heb een pistool bij me in een tas, ik geeft jou mijn tas, ik ga jou niks doen’.”

“Mijn cliënt is een kwetsbaar persoon die momenteel vastzit op de psychiatrische afdeling van een gevangenis in Nederland”, vervolgt Emma. Welke dan? “Dat wil ik niet zeggen.” De man wordt momenteel onderzocht om te kijken wat hij mankeert. Hij zit wel vast op ‘verdenking van het doen van voorbereidende handelingen voor een moord’.

Tim Hofman: ‘Blij dat er geen kogel door mijn voorhoofd is gegaan’

Tim Hofman reageerde eerder deze maand al op het incident via Instagram. Zonder hoofdletters… ‘ik moet zeggen dat ik wel even moet slikken als ik het zo in de krant lees, maar ik ben evengoed blij ben dat er geen kogel door mijn voorhoofd is gegaan’, schreef hij. ‘ik leef nog. BNNVARA, de redactie van BOOS en mijn persoonlijke omgeving vangen me goed op. over de wie de man precies was, hoe hij het voor zich zag en de motieven om me om het leven te brengen kunnen we nu nog even niets zeggen: dat komt wellicht later.’

‘ik was even afwezig op sociale media, dat had hier mee te maken’,vervolgde hij. ‘de aftrap van seizoen 10 van BOOS staat alsnog gewoon gepland voor volgende week donderdag, 19 oktober.’

Michella Kox: ‘Toen drukte hij ineens een pistool in mijn zijkant’

Michella Kox: ‘Toen drukte hij ineens een pistool in mijn zijkant’ Waarom is Michella Kox eigenlijk gokverslaafd? “Ik was onge...

Bekijken
Michella Kox: ‘Toen drukte hij ineens een pistool in mijn zijkant’
Tim Hofman

Deel dit artikel

De Commands

11 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

A
Ali Nee

Geslaagde missie dus. Met een lange neus naar de wachtrij. Die knul was natuurlijk gewoon toe aan hulp. Goede keus om het dan zo te doen, zonder slachtoffers. Ja uiteraard the second comming en zijn discipelen. Terwijl iedereen met een beetje verstand weet, deze patiënt wilde hulp en niet daadwerkelijk moorden. Maar je moet een direct gevaar voor jezelf of beter nog de omgeving zijn, dan wordt je wel direct geholpen. Dat die maar beter mag worden en daarna iets nuttigs doen voor de wereld. Deze “moordenaar” ben ik niet bang van.

J
Jxhxhxhx

Ik vind het nog steeds jammer! Dat hij niet aanwezig was!

B
Brabo

Het blijft een gemiste kans.

B
Bob

Dat die gast, psychische is, was erg duidelijk

E
Eef hoos

Ik k*nkertyfstraal je zo in het water hofman

J
Jade is plat

Ik kan deze advocaat niet helemaal ongeluk geven, de verwisseling van de rol slachtoffer en journalist was niet netjes.

L
Leugendetector

Als het waar zou zijn …is het heel wat

s
sowartepietje

Was toch leuk geweest als die Tim in zijn mieter geschoten had.

U
Uitvaartcentrum de laatste vlucht

Ook Tim hofman heeft bij ons geboekt

S
Spritzerkoning

Het Deug OM geeft Woke natuurlijk altijd voorrang

B
Bustraan

heilemaal neit geburt, whats geburt helemaal neits herinner me ook neits uit vroege jeugd van tegenwoordig heeeeeeeeeeeeeeeeeei