Dat weten we nu zeker omdat Don opzoek is naar een goedkope snelle wipperette. En geef hem eens ongelijk. Als je een beetje bekend bent kan je tegenwoordig de ballen uit de broek knallen. Zelfs een zoon van een kaasboer te Glanerbrug met kameleonogen en een kogelvrije plastic kuif scoort aan de lopende band (sorry Dennie, het is gewoon jaloezie). Laatst moest Juultje al janken, nu weten we waarom.
Op Tinder zoekt Donstra warm vlees. Als ik hem was had ik even een belletje richting Lies Zhara gedaan.

Zou het ermee te maken hebben dat het uit is tussen Dennis en Doppie? Ik heb uit eerste hand gehoord dat Dennis is vreemdgegaan met Juultje. Deze keer niet in van der valk, welk hotel kan ik niet vertellen.
Denk Fletcher, vanwege de teruglopende donaties van roddelpraat
Lekker voor deze jankbek
Oke, mijn eerste hand bron heeft het dus ook uitgelekt aan anderen. Dus nu kan ik inderdaad bevestigen dat het Fletcher is.
Een VERSCHRIKKELIJKE jongetje, die Don.
Beetje schijtlollige filmpjes maken met tientallen reclames tussendoor.
Een nietszeggende vreselijke lamlul
De dames zien jouw status ook heus wel Jan.
Die staan jou nog ouderwets in de telefooncel ‘collect call’ op te bellen.
Maar ja, ons Jan doet niet aan anonieme bellers.
Gelukkig zit hij huilie huilie te doen aan de goede kant in het voertuig. 👍
99+ likes op tinder.
Wat is het toch makkelijk voor vrouwen
Inderdaad en zo zeker een aantal gewillige vrouwen heeft misgelopen
Och daar ga je als je het zelf ook door krijgt toch niet meer van kunnen slapen! :evil smile:
Blok Stef
Don en Ad op pad.
Echt zwaar kots materiaal dit mannetje.
Heeft meer haar boven zijn ogen dan op zijn kop.
Don moet blij zijn dat hij van die muts af is. Die hopt van de ene vent naar de andere. Zij doet alles voor aandacht. Don bel Lies effe dat lijkt mij een leuke meid voor je. Of bel onze David Beckham uit Glanerbrug effe. Hij heeft een heel Excel bestand met lekkere meiden.
Dat don zo aan een meisje moet komen snap ik even niet.doet ons dennieboy het idd een stuk beter met zijn Excelsheet en kogelvrije kuif hahaha #trotsoponsdennieboy
Even off-topic : is er al nieuws over Marco Borsato?
Wordt je wel ff flink ge-catfisht als je bij die kluns aankomt. Foto op tinder is een gemillimeterd jongentje en nu in het heeft ie een cavia op z’n kop
@Dennis….pak je kans jongen. Doe wel wat aan je neukskills anders loopt ze weer weg.
komt wel weer een andere smakeloze golddigger op af
Ja kon ook niet anders die wijven waren te lekker voor em.
Don is een echte hork als het vrouwen betreft. Logisch dat Juultje weg is. Hij behandelde haar als een kleuter met zijn pubergedrag.
Overigens heeft deze knul nog nooit iets zelf bereikt. Focus-drank heeft hij zich als partner ingekocht.
Als hij een paar jaar ouder is kegelt zijn imperium in elkaar want dan kijkt niemand meer.
Zijn hele verdienmodel is op lucht gebaseerd.
Wat zijn uiterlijk betreft. Zijn haargrens begint pas halverwege zijn schedel. De gast heeft een kaal voorhoofd dat zo groot is als Alaska.
De pipo is op zijn 30e zo kaal als een biljartbal.
Over Juultje niks dan goeds. Ze verdiende veel beter dan dit ADHD-stresskip gevalletje.
Don, kijk eens de filmpjes terug met Juultje. Dan zie je pas wat voor een hork je was.
Hahahahahahahaha
Juul en Don uit elkaar?
Hahahahahahahahahahahahaha!!!!
Als Gio mij niet meer hoeft, probeer ik die Don het hoofd gek te maken.
Ik hou van onnozelaars met snel geld
Je zult als vrouw maar naast deze puber wakker worden.
Vreselijk ventje wat nog nooit iets zelf bereikt heeft.
Don maar ook Gio rijden over de snelweg met de camara in hun handen?
Aso rijgedrag, veel te luide uitlaat, snelheidsovertredingen aan de lopende band. Waar is de politie?
Zeer slecht voorbeeld voor de jeugd. Beide hun rijbewijs invorderen
Te luide uitlaat? Dat heeft mijn motor ook, dus niet zeuren.
We horen ons aan de wet te houden. In beslag nemen en samenpersen die motor.
Don mag doodgaan van verdriet