Nee, we doen niet flauw. Het gaat niet over dat ze zeggen dat Jan dik is, terwijl het interview echt over iets ander ging. Of dat die mevrouw die vreemdging met de getrouwde Dreetje Hazes en christal meth gebruiker en porno-acteur Marc van der Linden Dennis respectloos vinden. Of dat ze al maanden wisten van Marco Borsato-gate maar net deden alsof hun neus bloedde.
Nee, het gaat om het volgende. Presentatrice van het programma Bridget Maasland was opeens ondernemer Bridget Maasland met een zielig verhaal over haar beschilderde potten winkeltje. Dat heet nou belangenverstrengeling. Dat er niemand bij die club werkt die zegt dat ze niet twee petten tegelijk kunnen dragen. En het is ook nog verkapte reclame voor haar webshop.
En dan komt ze natuurlijk ook weer met een selfie op Insta. Wat een enorme doos.
Ik kwam een tijdje geleden voorbij in boulevard! 😄
Donderstraal nou eens een end op joh stomme kut.
Steven heeft wel gelijk.
Als jij onder elk bericht je obsessie voor Jade Anna de vrije loop laat …
En verder is het niet zo fraai dat jij je eigen posts afsluit met een oproep uit mijn naam om op te rotten.
Al kan ik me wel vinden in die boodschap, …het komt nogal raar over, nietwaar, kale rifaap?
Je bent gvd écht helemaal van de pot gerukt.
Nou, succes er weer mee.
Af en toe ff afwisselen van arm, anders krijg je zo’n overontwikkelde spier aan één kant, en doe je moeder de groeten.
Ik geloof dat ze zei dat ze vanavond bij Arnhem Centraal aan het tippelen is, dus dan heb jij weer het rijk alleen.
Zit jij nou tegen jezelf te praten? 😂
Lekker hoor ouwe
En weer eerst een foto van d’r zelf… WAAROM???
Ik vraag mij ook af waarom als het over potten gaat ze een foto plaats van die dikke oude kop van haar… #pot
Gelukkig gaat het goed bij roddelpraat elke keer zeggen geen financiën dit dat we zoeken adverteerders ze bieden ons maar 50€, heb Dennis al meerdere malen gemaild en geen antwoord. (3k€)
Oprotten vuile rifaap.
Ik dacht dat zij in de diepvries en koelkasten business zat
gelukkig krijgt ze nog vaak een lekkere verse worst onze bridget
Flikker toch op met je potten. Je gaat toch niet lopen janken omdat je geen potten meer mag verkopen.
Dacht dat ze vroeger in winkel hadden in sexy lingerie, dat was gouden handel met al die vrouwen thuis en je lul in de lockdown!