
Het is einde oefening voor de BROERS podcast, de wekelijkse zever- en zuipshow van de twee minst succesvolle broertjes van de profeet van de Lage Landen: Tim Hofman. Wat begon als een semi-serieuze poging tot gesprekken over mannendingen, eindigde zoals alles waar Rijk Hofman zijn naam onder zet – in een dolle, dronken chaos vol vaag geneuzel en ironisch bedoelde seksistische opmerkingen.
Huh welke podcast en wie zijn Rijk en Sam Hofman eigenlijk?
De BROERS podcast, gepresenteerd door Rijk en Sam Hofman, doelgroep pubermeisjes,
wist de afgelopen jaren een trouwe aanhang op te bouwen. De show stond bekend om het totale gebrek aan structuur, diepzinnigheid en journalistieke integriteit. Precies waar een jong publiek anno 2025 blijkbaar op zit te wachten. Of zat te wachten, want het duo heeft nu officieel laten weten dat het avontuur voorbij is.
Rijk en Sam zijn de kleine broertjes van Tim Hofman, de zelfbenoemde redder van de Nederlandse moraal. Terwijl grote broer Tim op YouTube en televisie vermeende onrechtvaardigheden aankaart met #BOOS, waren Rijk en Sam vooral bezig met het verheerlijken van drugsgebruik, oppervlakkige seks en het roepen van dingen als “YO BRO, NEUK DIE WIJF!”.
Een soort antithese van hun morele kompas-Tim, zeg maar. En dan zonder het journalistieke ''talent''.
De show draaide om twee dingen: Rijk die het hardst zijn eigen grap maakt, en Sam die probeert op tijd mee te lachen. Tussendoor werd er wat geluld over seks, drugs, mentale gezondheid, en "mannen zijn ook mensen", maar dan met het diepgangsniveau van een natte bierviltje.
De laatste aflevering: een dieptepunt in 47 seconden
En dan was er die laatste aflevering. Geen groot afscheid, geen compilatie van hoogtepunten. Slechts 47 seconden. In die luttele seconden horen we Rijk en Sam praten over hun dieptepunt: de beruchte “Dolo update tune”.
Een moment van ongekende leegte – of pure genialiteit? Want eerlijk is eerlijk: die 47 seconden vatten eigenlijk perfect álle afleveringen van de podcast samen. Een soort artistieke samenvatting van jarenlange inhoudsloosheid.
Eigenlijk briljant: als je nog nooit BROERS hebt geluisterd, hoef je nu alleen nog maar dat halve minuutje te horen. Alles wat je moet weten, zit erin. De rest was filler. En in zekere zin symboliseert het perfect de teloorgang van elk niveau in Nederland. Wat dat betreft: hulde. Het is een prachtig kunststuk.
Rijk kondigt einde podcast aan op Instagram
In een post op Instagram liet Rijk Hofman deze week weten dat de podcast officieel stopt. En dat deed-ie natuurlijk op de meest Rijk-achtige manier mogelijk:
"BROERS podcast probeerde op het hoogtepunt te stoppen (een aflevering met Daniël Arends), maar we stoppen nu door een biljartspel op ons dieptepunt (de dollo-update-tune)… it was a fun ride, bedankt iedereen voor de support afgelopen jaren ♥️ we’re out!"
Kortom: geen zak inhoud, maar wel lekker vaag en nostalgisch. Precies zoals de podcast zelf.
Promo stunt of écht?
De grote vraag is natuurlijk: Is dit het einde, of komt er straks weer een “BROERS zijn terug!!1!”-reünie-aflevering met een kortingscode voor afterparty’s in Club Nyx? Want eerlijk is eerlijk, de timing is verdacht.
Toch lijkt het er voorlopig serieus op. Hun donatiepagina op Petje.af is gepauzeerd – je kunt dus ook niet meer financieel bijdragen aan het glorieuze gebrabbel van de Hofmanetjes. En in influencerland betekent dat meestal: echt klaar. Geen content = geen cash = geen zin meer.
Conclusie: einde van een tijdperk – of gelukkig maar?
Hoe je het ook bekijkt, de BROERS podcast stopt. Echt. En dat betekent dat de Nederlandse jeugd het vanaf nu weer zelf moet uitzoeken als het gaat om oppervlakkige levensadviezen, onsamenhangend geklets en het verheerlijken van middelengebruik.
We zullen het moeten doen met herhalingen. Of gewoon helemaal niet meer. Misschien is dat maar beter ook.
Via mijn amice Floris is het mij ten oren gekomen dat het voor een enkeling niet (meer) mogelijk is om commands te plaatsen. Hierover heb ik een spoeddebat aangevraagd. Wordt vervolgd..
Diegene moet gewoon een proxy gebruiken.
Duidelijk geschreven uit jaloezie om hun cijfers en prijzen
Eens! Ze zetten de broers onterecht zo slecht hier. Nergens voor nodig
Naar wat ik vernomen heb gaan deze broers slechts pauzeren met de podcast, om een nieuwe studio in te richten in Gaza-stad. Aldaar kunnen ze dan tussen het wapengekletter door uitweiden over lhbti rechten en andere onderwerpen van de linkse kerk. Wellicht kan Floris Wyers een housetour doen wanneer de broers daarheen zijn verhuisd. Bommetje hier, bommetje daar en op naar het volgende Hofman huisje maar. Wekelijks nieuwe content.
From the river to the sea, cheese it will be!
From the river to the sea, 𝗉𝗈𝗉𝗉𝖾𝗋𝗌 is the life me!
From the river to the sea, 𝗉𝗈𝗉𝗉𝖾𝗋𝗌 is the life for me!
Het Geheim van Jan Roos en zijn Poep Jan Roos woont aan het eind van de straat, Met een buik die bol van geheimen staat. In zijn ketel sist iets dat glanst en groeit— poep, een gerecht dat zingt en gloeit. “Wat is dat?” vroeg ik met grote lucht, “Dat is Poep,” zei hij, “mijn toverzucht. Proef één lepel en je zweeft omhoog, Maar dans eerst de,poepdans dat is de loge.” Ik danste, hij lachte, ik nam een hap— Poep smaakte naar dromen, een wonderklap
Ronnie flex
Kijk daarom naar onze podcast, Diep!. Elke week de leukste verhalen over de grootste voorwerpen die in ons verdwenen zijn. Komende week oa aandacht voor de courgette.
De manieren om 'FIikkur' te schrijven zijn eindeloos.
copy paste deze "𝖿𝗅𝗂𝗄𝗄𝖾𝗋" maar stringboy, en neem gelijk wat "𝗉𝗈𝗉𝗉𝖾𝗋𝗌" erbij. Als gemarginaliseerde minderheden moeten wij elkaar immers steunen in de commands!
Je hebt gelijk Floris, en bedankt! 𝖿𝗅𝗂𝗄𝗄𝖾𝗋!
nog een rede om op 5 mei de vlag uit te hangen
broertje ik wil dat je stopt met berichten over Rijk en Sam hofman, beide jongen zijn helemaal van slag door deze negatieve berichtgeving! Om hun hoofdjes even leeg te maken heb ik ze even aan mijn uiers gehangen voor wat holistische protaine melk op de schade enigsinds te beperken.
Met mijn gelakte nagels strijd ik tegen onrecht terwijl mijn foute broertjes het hebben over “wijf”. Als Jezus Christus van de Nederlandse media ga ik deze jongens redden van het extreem rechtste gedachtegoed zodat ze in Hilversum mijn naam scanderen wanneer ik in een mercedes 770K rond paradeer. Ave Tim rex!
Marco en Jeroen waren al bezig met het opnemen van een nieuwe podcast voor al deze jonge meisjes die nu niks meer te luisteren hebben. Toen ik vanmorgen de studio binnenviel kwam er net een kleine blonde van de microfoon van Marco af, terwijl een ander basisschoolmeisje nog met de toets van Jeroen aan het spelen was! Schandalig.
Het zou eens tijd dat die broertjes de stekker uit elkaars anis trekken. Ik kom niks zo incestieus tegen als deze 2 viespeuken.
De debiele broertjes van Tim Hofman, de stem van woke nederland, stoppen met een podcast. Licht de koning in, wereldnieuws.
Familie deug! wat een treurnis dit soort figuren. 40-45 hadden ze zich laten opvullen door ein Bratwurst met Duitse helm.
ik zie dat wel vaker bij de minder gelukten
Eindelijk van dit deug tuig af! allemaal hypocriet volk! nu ga ik weer verser vingeren
Bij Floris past er een hele vuist in.