Charly Luske hartje Charly Luske

Roddelpraat Logo
Jan Roos 0 Reacties,
Charly Luske hartje Charly Luske

Het is wel duidelijk wie de grote liefde van Charles is. Charly Luske hartje Charly Luske namelijk heel erg. Zo erg dat ie in zijn blote hol over het podium gaat lopen om zijn spierballetjes te laten zien. En dat pleurt ie dan weer op Insta.

Want kan iemand mij uitleggen waarom het nodig is om in een onderbroek te zingen? Hij doet dan een artiest na die wel iets kan, maar nergens staat dat het nodig is om je uit te kleden. Charly doet dat wel omdat hij graag aan mensen zijn lijf toont. Dat heet exhibitionisme. Dat is een afwijking.

En dan denk ik: als je dan toch zo graag wil laten zien dat je vaak in de sportschool aan de ijzers hangt, waarom dan niet in de boxring tegenover onze Dennieboy? Want dat is me toch echt ff een tegenvaller. Meneer met zijn grote bakkes stoer doen dat ie zelfs wil betalen om Dennis te slopen, maar als ie dan een uitnodiging krijgt om het waarheid te maken zegt ie niks meer. Laffe tekkel.

[sc name=”luskenaakt”][/sc]

[sc name=”promo_roddelpraat_artikel”][/sc]

KLIK HIER OM RODDELPRAAT TE STEUNEN

Bridget Maasland is een swinger

Bridget Maasland is een swinger. Ze vindt dat Nederlanders zichzelf maar eens flink warm moeten dansen in deze gure tijden.

Bekijken
Bridget Maasland is een swinger

Deel dit artikel

De Commands

0 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Er zijn op dit moment geen commands gevonden voor dit artikel.