
Dilan Yesilgöz verwent Mark Rutte: ‘We houden van je’
Mark Rutte werd afgezwaaid met een uitbundig optreden. Hij kreeg ook nog eens een bak aan confetti over zich heen. Bekijk de beelden hieronder zelf maar eens. Dilan Yeşilgöz benadrukt vervolgens in haar bericht op Instagram hoeveel Mark zogenaamd heeft betekend voor haar partij en voor Nederland. Zo schrijft de dame: ‘Wat heeft Mark Rutte veel voor ons betekend. Voor ons land, voor zoveel mensen, voor mij persoonlijk en voor onze club, de VVD. Dus we vierden zijn leiderschap. Mark, we houden van je!!!!’
Dit bericht op Instagram bekijken
Mark Rutte: ‘Ik kan alleen herhalen wat ik aan het begin van de coronacrisis tegen u zei’
Vijf maanden geleden sprak Mark Rutte Nederland voor de laatste keer toe vanuit het Torentje. In zijn afscheidsboodschap herhaalde de man dat hij ons land een ‘gaaf land’ vindt.
Waarom eigenlijk? “Er is hier geen oorlog, we zijn welvarend, onze democratie is sterk. Je mag luid en duidelijk laten weten als je het ergens niet mee eens bent… Dus ja, een gaaf land”, aldus Mark Rutte. “Een ding weet ik zeker: dat zit in mensen. Mensen maken een land. (…) Ons land barst van creativiteit en ondernemerschap, we zijn een land van hard werken en daarna voluit genieten.”
“Bovenal zijn we een land van vrijwilligers, mantelzorgers, van goede buren en beste vrienden”, vervolgde Mark Rutte. “Er wordt wel eens gemopperd in Nederland, natuurlijk. Maar als het erop aankomt, staan we om elkaar heen en helpen we elkaar. Ik kan dus alleen herhalen wat ik aan het begin van de coronacrisis tegen u zei: let een beetje op elkaar, ik reken op u.” Kennelijk vond Mark het een ‘eer’ om minister president te mogen zijn. “Ik heb het met ongelooflijk veel plezier gedaan. Dank, dank, dank.”
Ik heb laxeermiddel nodig om mijn Ronnie Flex eruit te laten komen
Mark ? Ik heb daar geen actieve herinnering meer aan , het land waar ik ooit geboren ben allang ontvlucht wegens het constante wanbeleid .
Dilan is de allereerste vrouw die de paal van Mark Rutte compleet heeft leeggezogen. Die 20+ miljard die naar reparaties gaan, Groningen gas, toeslagenaffaire, UWV uitkering affaire dat hebben wij allemaal te danken aan een heel naar persoon. Tadaaa Mark Rutte
Mark Rutte is de grootste landverrader uit de Nederlandse geschiedenis,het varken heeft Nederland totaal naar de kl0te geholpen.
Verschrikkelijk dat ik niet meer de leider ben. vooral nu het in alepo en gaza zo onrustig is. ik zou zeggen haal al die mensen naar hier. en maak van noord holland gaza strook. de mensen die het er niet mee eens zijn gaan gewoon in groningen wonen dat is tenslotte ook noord holland. iedereen blij.
Dilan is een leuke meid net als Mark. Maar tegen FrankVD kan ik alleen maar mededelen: zet hem op tegen die maatschappij he, en die naturrrrr he 7 daagskes leng he! Ush, vraag maar aan susterke ales s , je kan het wel nodig hebben.
Dilan met haar behaarde stink k u t ,ga je scheren valse kraai!
Dat nieuwe baantje van Rutte heeft de Nederlandse bevolking veel gekost.
Mark heeft het met veel plezier gedaan. Woont die man eigenlijk nog wel in nederland. je maakt mij niet wijs dat die over straat kan lopen zonder dat hem wat aangedaan word.
Mark heeft altijd een masker op in het frikandellenbos zodat niemand hem herkent.
Rutte/Pinokkio de grote held heeft de hele boel naar de t.e.r.i.n.g. geholpen maar wordt toegejuicht door een zooi d.e.b.i.e.l.e.n. met een betonnen plaat voor hun kop
@Bezorgde burger, Daar dacht ik laatst ook al aan..de haat ziet diep bij veel mensen jegens Rutte..
Mijn moeder en ik stemmen al jaren trouw op de VVD!
De scheiterij is Rennen voor Ronnie Flex
Deze man heeft Nederland nog verder de vernieling in geholpen dan al het geval was. Van Den Uyl tot aan Rutte, zijn de nagels aan de deaudskist van Nederland gebleken.
Oké oké, en Juultje dus ook?! Dacht dat ze me met dat visgebeuren een partij aan het zieken was. En met zakelijk wordt dan bedoeld, dat ik voorderest helemaal met rust gelaten word?
Ben ik nu alweeeeeeeeer geen eerste? Ik doe niet meer mee!
Wie o wie wil mijn ąnăle wratjes ff likƙen?
Heb mijn mannetje ook lekker verwent. Een hele vuist ging erin. Hij krijste van genot. Hij heeft dan ook zoveel betekend voor mij.
Slecht onderwijs Veel tekort woningen Veel te kort betaalbare woningen Een leger dat pief paf poef moet roepen Overbelaste zorg Geen huisarts te krijgen. Electriciteitsnet is ondermaats Boeren sector is kapot Amsterdam is antisemitische enclave geworden Fan van Gordon Toeslagaffaire UWV affaire in wording Belastingdienst is clusterfuck Goed gedaan Rutte. Ik wens de NAVO veel sterkte.