
Zorg dat RoddelPraat kan blijven bestaan en krijg iedere week een exclusieve, fantastische extra uitzending in je mail via deze link.
Zorg dat RoddelPraat kan blijven bestaan en krijg iedere week een exclusieve, fantastische extra uitzending in je mail via deze link.
Het zijn opnieuw zware tijden voor Jade Anna. Momenteel is ze moe van haar tripje naar Amerika, wat een zwaar leven heeft dat grietje toch...
BekijkenIk vind het zeer ongepast om dit soort beelden over mij tijdens een dronken toestand te delen. Jullie zullen nog horen van mijn juridische team.
Ik krijg een erectie van deze uitzending.
Godsamme jongens ik zou als ik jullie was nog wat extra reclames op de site gooien
Toch een beetje verdrietig deze uitzending. Ik steek uit medeleven een grote, dikke doopkaars aan. Na een half uur blaas ik hem uit, en ga erop zitten (kaarsvet is het beste glijmiddel).
Die belinga’s waren afgelopen zondag in ponypark slagharen liepen ze met 2 beveiligers van ponypark slagharen rond de het park die vent is nog dikker dan tukkertje lorenzo met zijn 2 maten te kleine colbertje paar meter verder op sloeg een n€ger zijn blake vrouw op haar smoel maarja de beveiligers waren te druk met die achterl¡jke familie
een minuut stil staan bij een swoeswoeswoearte die nog leeft jullie zijn woker dan woke
fuck de koning en grenzen open voor moslims
Is OJ gestikt in een banaan ? Of is hij gewoon de bijstand ingegaan?
Ik heb genoten van de boekpresentatie vorige week! Rij 5 stoel 14… Had ff geen zin om Jan te spreken dus ik ging under cuver.
Precies! Met zijn dikke kop !
Wat ik me al weken af vraag bij de uitzendingen van Roddelpraat is of Dennis wel recht in de camera kan kijken. Zijn hoofd staat recht maar zijn ogen staan behoorlijk aan de zijkant.
Erg charmant weer, die uniforme kleding (inclusief de natte kring bij de oksels).
Die pindakaas donuts begin ik altijd te vreten als mijn schoonmoeder op bezoek komt. En daarna dampend haar richting uit praten, dan is ze zo vertrokken. Tip!
Bij jullie komt alles altijd goed, daarom kijk ik.
Sterke aflevering heren, met name het stukje over de all0cht0nen van omroep crimoX. Vroeger werden daar g@skam€rs voor gebouwd.
Roddelpraat.nl staat voor vrijheid van meningsuiting, maar er zijn grenzen. Om de reacties leesbaar te houden, hanteren we de volgende regels:
1. Geen schelden en kwetsende taal
Beledigende, racistische of haatdragende opmerkingen worden verwijderd.
2. Geen spam of reclame
Ongewenste promoties of herhaalde berichten worden verwijderd.
3. Geen bedreigingen of opruiend gedrag
Bedreigingen of oproepen tot geweld leiden tot verwijdering en een ban.
4. Blijf bij het onderwerp
Reacties moeten betrekking hebben op het artikel.
5. Respecteer anderen
Persoonlijke aanvallen worden niet getolereerd.
6. Geen nepnieuws of misinformatie
Onjuiste informatie kan leiden tot verwijdering van de reactie.
7. Handhaving en consequenties
Overtreding van de regels kan leiden tot verwijdering en een ban.