Eloise van Oranje liegt alles bij elkaar: ‘Dat geloof je toch niet?’

Roddelpraat Logo
Sophie 21 Reacties,
Eloise van Oranje liegt alles bij elkaar: ‘Dat geloof je toch niet?’

Iedereen is klaar met Eloise van Oranje

Als er een grondlegger is van de afschuw richting Eloise van Oranje, dan is het onze eigen Jan Roos wel. Hij noemt haar ‘het uithangbord van alles wat er mis is met de Instagram-generatie én het koninklijk huis’. Dit weekend kwam ineens de omslag, toen Eloise deelde dat ze – ondanks dat ze net pas weer in Nederland was – eraan toe was om er even tussenuit te gaan. Het was klaar, iedereen kreeg in één klap ineens een hekel aan haar, omdat ze moet laten zien dat zij van ons geld lekker de wereld aan het rondreizen is. We wisten het allemaal al, maar het zo in onze gezichten duwen is ook onnodig.

‘Telkens als ik in Italië ben, kom ik volledig tot rust, vooral omdat ik met mijn beste vriendinnen ben. Ik had dit echt nodig’, dat laatste is waar mensen zich aan storen. De meid is net gigantisch lang in New York geweest, is twee weken in Nederland, om vervolgens weer naar Italië te gaan. Het moet niet gekker worden.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ELOISE (@eloisevanoranje)

Eloise van Oranje liegt alles bij elkaar: ‘Dat geloof je toch niet?’

Toch is er iets waar Evert Santegoeds zich nog meer aan stoort. In Italië heeft Eloise namelijk ‘per ongeluk’ de verkeerde trein gepakt en is ze in Rome geëindigd. Dit ‘nieuws’ trok de aandacht van de media, maar volgens Evert is dit verhaal compleet ongeloofwaardig en doet ze het simpelweg voor de aandacht. “We zitten in de verkeerde trein: niet naar Bologna, maar naar Rome. Daar ga je haha”, schreef ze bij de video op Instagram.

“Dat geloof je toch ook niet? Dat wordt dan weer groot opgepikt door alles en iedereen en het wordt gelezen ook”, zegt Evert in Strikt Privé. “Ik geloof werkelijk niet dat jij de trein naar Bologna wil pakken, maar dat je Italiaans zo slecht is dat je in de ‘Roma’-trein stapt en dan vervolgens daar maar een week blijft zitten.” Volgens co-host Jordi Versteegden zou het op zich wel mogelijk kunnen zijn en vindt dat zij haar fouten nog wel mag maken. “Nee, dit is natuurlijk heel obvious onzin van de bovenste plank”, zegt Evert. “En de verkeerde trein pakken? Ik geloof er werkelijk helemaal niets van.”

 

 

 

Jade Anna laat zich opnieuw volspuiten: ‘Blauwe plekken zijn te zien’

Jade Anna van Vliet heeft onlangs haar lippen op laten spuiten, daar was ze heel eerlijk over. Ze lijkt nog een keer langs te zijn geweest.

Bekijken
Jade Anna laat zich opnieuw volspuiten: ‘Blauwe plekken zijn te zien’
Eloise van Oranje Jan Roos

Deel dit artikel

De Commands

21 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

M
Martin Blaakman

Lekker bekkie die meid. Ik zou het wel weten.

J
Jan is Gefrustreerde Man

Nee Jan Je hebt gewoon last van een persoonlijke wrok, afkeer of jaloezie. En dat maakt dat je spoken ziet. Kappen nou met die hetze tegen de gravin. Je maakt jezelf belachelijk.

M
Marnix

Boeîe Laat dat mens lekker

P
Peter Vellekoop

Jan, een vraag aan jou; zou je liever Eloise op je snoetje laten zitten of abonneren op Tukkertje zijn extra content?

P
Patty patty patty

Ik wil Jan wel eventjes hoogstpersoonlijk in zijn bek scheijten. Er komt alleen maar p o e p uit dus dan is er weer plek voor nieuwe p o e p Handjes thuis manke Jan We houden het leuk en hygiënisch Dus straks ook langs de randjes rimmen. En flossen die je maar in je eigen tijd.

D
Dr. Oetker (amateur gyneacoloog)

De japanse turnster Shoko Miyata moest donderdag het trainingskamp van de ploeg in Monaco verlaten vanwege een intern onderzoekje Uit het interne onderzoekjel bleek dat Miyata op haar kamer in het trainingscentrum alcohol had gedronken en dat ze in haar privétijd een sigaret had gerookt. Dat is allebei in Japan verboden voor mensen onder de twintig jaar. Interne onderzoekjes daarentegen zijn niet verboden bij meisjes onder de twintig jaar. Dan ga je gelijk anders denken over die geyle Japanners

P
Pieter 6 inch wegens aanschaf nieuwe bril

Nou ik weet wel raad met een poeperd van een gravin. Lekker man Lekker veel ruimte

K
Kay van der ree

Hoe oud is ze? Ik vraag dit voor een vriend

Y
YoMomma

Plork, Plork, Plork, soep eet je met deze dikke Orc! Zw lijkt Shrek wel maar dan lelijker.

Y
Yvonne

Beetje zuipen en vreten van andermans centjes Komt bekend voor he Jan en Dennis

R
Royals Fucker

Cumdumpslut met haar g€ile oranjekop. Gewoon elk gat vullen met z@@d

A
AIVD old school

Dynasty familie van Oranje Nassau liegt toch altijd alles bij elkaar? Wordt toch betaalt van ons belastinggeld. Haar schaamlipcorrecties moet ze toch echt zelf betalen. Maar dat zal wel weer op de post algemene voorzieningen worden geboekt.

C
Carl Leuter

Persoonlijke Vendetta van Jan Roos tegen het koningshuis. Kijk maar uit Jan Roos Je weet wat er met Eric de Roy van Zuydeweijn is gebeurt? En dacht jij dat Gordon echt per ongeluk is aangereden in Griekenland? Waarom zou Sander Schimmelpick van de Nationale Televisie zijn gecanceld? Hoe lang denk jij dat Ali B nog twee paspoorten heeft na alles wat die heeft uitgevreten?

B
Biggie bana

Als ik je k.u.t lik ruik ik je k0nt ! En als ik je k0nt lik ! Proef ik str0nt !

D
Dave

Het gespuis van het koningshuis. Bruin hemden.

K
Kaaskopje

Dikke sloerie

E
Edwin de roy van zuydewijn

Haar opa stuurde miljoenen joden op de verkeerde trein en zijzelf stapt op de verkeerde trein. Verschil moet er wezen.

I
Ik meen niks van wat ik zeg

Liegende Oranjes, dat is nieuw. Opa draaid zich om in zn graf

p
plofkip

ze heeft haar uiterlijk van haar moeder. mag ik een teiltje?

C
Chef Erik

De pizza zag er wel goed uit

D
Dom Volk

Is je IQ onder de 75 en heb je geen toekomst? Kijk en steun Roddelpraat!