Ze is natuurlijk al persoonlijk het probleem van wat de NPO is. Weinig tot geen talent, totaal politiek correct en helemaal grachtengordel. Maar het gaat nu even over de foto hieronder. Die muts staat ergens in het buitenland (wel de hele dag lullen over vliegschaamte op televisie natuurlijk) in een watertje en haar vriendje maakt, als dan niet uit eigen inititief, een foto van haar.
En de reet van Emma staat nogal prominent in beeld. Ze zet er de tekst bij: “Mijn vriendje is pervers.” Naast dat een foto van de hol van je vriendin niet pervers is, heeft ze de pic zelf geplaatst. En daar zit de hele crux. Op je eigen Insta een foto van je ass zetten voor de aandacht en dan je vriendje de schuld geven. Allemaal nep, allemaal in scène gezet, allemaal aandachtsgeil.
in GTA sloeg ik dit soort figuren helemaal tot appelmoes
Da’s grappig.
Ik ook.
https://www.bol.com/nl/nl/f/co-jenevo/9200000073822998/
die ga ik gelijk kopen
Haha top
Waarom moet ik dit boek kopen?
Degene die jou daartoe dwingt zouden ze op moeten hangen.
Als haar vriend nu kontvingerend en roepend ‘ik ben jouw konijntje’ achter de camera staat, dan heeft ze op zich wel een punt.
Niet eens een lekkere reet 🤨 jammer
Stel je eens voor de vriend te zijn van dat hysterisch kreng.
Pervers? pervers?! Nou noem maar gewoon geestesziek
Is op je vriendin geilen niet het hele idee achter een relatie? Eerder dat ZIJ pervers is door het online te zetten.
Geen talent, geen iq, geen zin. Bah.
Emma famke, mien naam is Tukkertje Lorenzo
Voor boer zoekt vrouw kon ik niet meedoen. Maar financieel “boer” ik goed. Onlangs nog een mooie gele auto kunnen verkopen
Boeren in bed tja dat krijg je er bij. Puur natuur en app me gauw.
Emma heb ik nog geneukt. Ik ging voortijdig spuiten en liet ze slikken
Ik heb op Emma’s voorbips de ladyshave in de vericuteerstand gezet. Lastig type was deze. Praatte poep van boven en onder
Totaal talentloze, inhoudsloze nikskunnende freak; die EW.
Past prima bij de NPO dus.
Ik kan bij haar wel een paar plekken bedenken waar ik mijn wortel in zou willen steken.
De zoveelste insta kots foto! De hele dag maar bedenken wat ze voor kansloze foto + tekst op instagram zullen gaan plaatsen, om weer even aandacht te krijgen.
Ze heeft ook gewoon een dikke reet.
Nee haar reet is niet dik
Gebukt is genomen
Als je in de gevangenis zit is dit miss world op den duur.
Ook al is ze een hysterische zure kudt
Altijd nog beter dan Bubba de reedt verkrachtert hier in jail
Vliegdekschip
Ziet er werkelijk niet uit dit wat is dat voor lelijke onflateuze bikini met riem ??
Vies wijf
Is die heks daarheen gefietst?
Volgens mij is dit niet op de Veluwe, ik mag hopen dat dit een co2 neutrale vakantie is.
Wel een verstandig meisje dat ze bij het zonnen niet vergeet haar veiligheidsriem te dragen.
Ik herken Drentse hunnebedden en iemand in een vies broekje met een voorbinddildo. Dat is dan toch Emma Wortelboer.
Emma Wortelboer heeft mij geleerd hoe ik vrouwen aan alle kanten in alle gaten helemaal vol moet flatsen. Sinds die tijd heb ik er een leuke hobby bij en mijn vrouw is ook blij dat ik niet de hele dag thuiszit.
how to buy priligy im 16 years old
Will Propecia Work Without Prescription
can you buy zithromax online
Prezzo Scatola Cialis
https://buyplaquenilcv.com/ – Plaquenil
http://buypriligyhop.com/ – Priligy
Acheter Levitra 20mg Cialis
595133 734583You ought to join in a contest initial of the greatest blogs on the internet. I will recommend this web web site! 189582
It is in reality a nice and useful piece of info. I am satisfied that you shared this useful information with us. Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.|
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You obviously know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your site when you could be giving us something informative to read?|