Evert Santegoeds over vrouw Theo Maassen: ‘Ze is gemanipuleerd’

Roddelpraat Logo
Roddelpraat Redactie 4 Reacties,
Evert Santegoeds over vrouw Theo Maassen: ‘Ze is gemanipuleerd’

Verhaal in Privé

In de Privé kwam onlangs een verhaal naar buiten over de ‘agressieve’ Theo Maassen. Zo zou hij huiselijk geweld plegen en zouden er chatgesprekken zijn waar hij dit zelf toegeeft. Tot ieders verbazing kwamen zijn ex-partner, vrouw en zus naar buiten en ontkennen het hele verhaal.

Evert Santegoeds over vrouw Theo Maassen: ‘Ze is gemanipuleerd’

Toch gelooft Evert Santegoeds niets van het verhaal. “Het is de vrouw van Theo die de afgelopen twee weken veel tijd met Theo heeft doorgebracht en d’r vraagt: hoe gaan we hiermee om? Zijn zus is zijn manager en heeft belang om de carrière van Theo niet te schaden. En de ex-vriendin speelt wel een heel rare rol, want die heeft juist de afgelopen tijd heel veel verteld aan ons. Dat kan zij vergeten zijn, maar dat zijn wij niet vergeten en het staat ook op band. Wat dat betreft, maak ik me geen zorgen als er vervolgstappen komen.”

Het verbaast Evert dat de vrouw van Theo nooit heeft ingegrepen, ze wist volgens hem op voorhand al af van het artikel. Hij vraagt zich dan ook af of ze gemanipuleerd is. “Mevrouw Maassen heeft op 20 november om 22.05 uur te horen gekregen dat wij met dit verhaal bezig waren, wat uiteindelijk half januari verscheen. Al die tijd heeft zij niet één keer gezegd: ‘Maak maar geen verhaal, gebruik maar geen appjes'”.

Het verhaal is zeker nog niet afgelopen volgens Evert. “Ze weten dat we nog veel meer dingen in de bureaula hebben liggen. Ik weet ook niet wat het allemaal nog uit gaat lokken, want er zijn meer mensen die ervan afweten, die nu weer heel boos zijn over deze ontkenning van hem, omdat hij er maar niet aan wil dat er iets mis is met hem.”

Jan Roos uit huis gezet door vriendin: Thierry Baudet geeft advies & Jade Anna boos op RoddelPraat

In de nieuwste uitzending van RoddelPraat, is Jan Roos uit huis gezet door zijn vriendin, geeft Thierry Baudet advies en is Jade Anna boos.

Bekijken
Jan Roos uit huis gezet door vriendin: Thierry Baudet geeft advies & Jade Anna boos op RoddelPraat
Evert Santegoeds

Deel dit artikel

De Commands

4 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

V
Vieze joop

Theo is een echte baas.

T
Trein

Het ligt uiteraard altijd aan een ander. Evertje heeft zijn bronnen gewoon niet goed gechecked en probeert nu links of rechts om zijn artikel te redden. Maar het is heel simpel. Mocht er gebeurt zijn wat Evert beweerd. Dan hebben de dames of een dame alle reden om Theo voor de trein te gooien.

A
Arie

Waar is gvd mijn comment???

Q
Queen Bambi

Natuurlijk liegt ze, zo gaat dat als je in een toxid relatie zit. Mijn vraag is wat wij met die informatie moeten?