Gordon gaat trouwen: Patty = trouwambtenaar

Roddelpraat Logo
Jan Roos 0 Reacties,
Gordon gaat trouwen: Patty = trouwambtenaar

Die bipolaire cokejunk van een Gordon reist de hele wereld over met zijn nieuwe neukpop. Het resultaat na vier weken rampetampen: Gordon gaat trouwen. En als klap op de vuurpijl: Patty Patty Patty werd gevraagd om trouwambtenaartje te spelen: ‘t zonnebankie moet en zal de twee elkaar het ja-woord laten zeggen.

De grijze relnicht: “Moet ik het aan mijn neus voorbij laten gaan omdat het al 100.000 keer fout is gegaan?”. Allereerst leuk dat je zelf de woordspeling met je neus maakt. Of dit nu over je cokegebruik gaat of je relatie met het Haagse studentje: misschien had je dit patroon veel eerder kunnen herkennen en doorbreken.

“Die lieve Gordon gaat trouwen. Ze zijn dolverliefd. Ik gun hem de kans en hoop dat het lukt”, zegt de vrouwelijke cokejunk. Dat ze lekker met het hele zooitje een enkeltje Ibiza pakken.

Robert Jensen: HANS, de aarde is plat!?!!

Vermoedelijk is de ontplofte zitzak per ongeluk met zijn hoofd tussen een bankschroef terechtgekomen, want de aarde is plat.

Bekijken
Robert Jensen: HANS, de aarde is plat!?!!
Gordon Patty Brard

Deel dit artikel

De Commands

0 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Er zijn op dit moment geen commands gevonden voor dit artikel.