Harrie (Ex On The Beach) óók bekogeld met bier

Roddelpraat Logo
Jan Roos 0 Reacties,
Harrie (Ex On The Beach) óók bekogeld met bier

Harrie (Ex On The Beach) óók bekogeld met bier. Wie kent hem niet? De dekhengst van EOTB. Harry Snijders doet, net als alle andere deelnemers van het programma, werk als dj. Ook hij verliet gisteren het podium na een douche te hebben gehad.

Eerder werd Mart Hoogkamer al vele malen bekogeld met bier. Hij verliet meerdere keren het podium en zelf de politie heeft een keer moeten optreden vanwege de velen douches. Nu was Harry aan de beurt.

Het schijnt een nieuwe trend te zijn. En kijk, zo’n grapje is zeker leuk, maar het grapje is nu wel een béétje uitgespeeld. Harry is natuurlijk een kneus eersteklas, dus we kunnen smakelijk lachen om dit geintje, maar het is nu wel echt een keer klaar. Deze debiel heeft nu tien seconden gedraaid en toen was het klaar. Hij liep af en juist daar ontving hij nog een paar liters extra bier.

Onze vriendin Yv heeft een prachtig beeld in handen gekregen waarop alles haarfijn te zien is. Bekijk het hieronder.

[sc name=”harry_ex_on_the_beach_bier”][/sc]

Floris Wyers bezoekt het nieuwe huis van Dennis Schouten

Floris Wyers bezoekt het nieuwe huis van Dennis Schouten. Het kanaal heet Pure Luxe, maar het heeft weinig met luxe te maken.

Bekijken
Floris Wyers bezoekt het nieuwe huis van Dennis Schouten
EOTB Harrie Snijders

Deel dit artikel

De Commands

0 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Er zijn op dit moment geen commands gevonden voor dit artikel.