Jan Roos: Hoe ik een snackkoning werd

Roddelpraat Logo
Jan Roos 22 Reacties,
Jan Roos: Hoe ik een snackkoning werd

Jan Roos: Hoe ik een snackkoning werd

Hoe het zover is gekomen is eigenlijk wel een grappig verhaal. Ik zit met vriend Bas vaak bij onze Amerikaanse roker. Dat is zo’n enorme BBQ waar je met indirecte hitte en rook de meest heerlijke producten uithaalt. Zo roken we paling, zalm, rund, varken en kip. Uren zit je naast dat ding bier te drinken en heel af en toe gooi je er dan een stukje hout bij. Zo roken we vis met beuken, varken met appel en rund met eik. Ook maken we onze eigen worsten. Enfin, het stelt eigenlijk geen hol voor, maar het eindresultaat is heerlijk en je kan zo de hele dag een beetje stom lullen, fikkie stoken en koude kletsers naar binnen gooien. Een prima hobby, dacht ik zo.

Jan Roos: “Uren zit je naast dat ding bier te drinken en heel af en toe gooi je er dan een stukje hout bij.”

Op een gegeven moment ging het over hapjes bij de neut. Je moet toch ergens over ouwehoeren. En van het een kwam het ander. Nu vliegen de dozen de groothandel uit. De Kashambal is een samenvoeging van kaas, ham en sambal in de vorm van een bitterbal. Het is niet ingewikkelder dan dat. Het is te verkrijgen bij horecagroothandel VHC. Dus heb je een snackbar, cafetaria, café of restaurant, koop eens die lekkere ballen van BaJa Inc. Vanaf volgende week zijn ze ook landelijk te krijgen bij andere horecagroothandels. Eet smakelijk.

AVROTROS en EBU hebben contact gehad: ‘Nemen bezwaren serieus’

Er is inmiddels contact geweest tussen de AVROTROS en EBU over de dingen die mis zijn gegaan bij het Eurovisie Songfestival.

Bekijken
AVROTROS en EBU hebben contact gehad: ‘Nemen bezwaren serieus’
Jan Roos

Deel dit artikel

De Commands

22 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

B
Bas Smit

Jan is een hele goede vriend van mij. Drie keer in de week gaan we gezellig met z’n allen barbecueën. Nicolette vind het ook heel erg leuk en lekker.

K
Kevin

Ik koop het alleen als het in Jans Reviews is geweest.

C
Colporteren is niet ok

BaJa Inc. Met een kashambal…. Wat een armoede

J
Jules de Corte

Eerst zien dan geloven

A
Andries Jelle de Jong

Binnenkort krijg je 10% korting op de kasjambal aks je het boek van Dennis gratis erbij in ontvangst neemt. Ik moet van die rotzooi af!

P
Peter G

Ik heb wat van die doosjes gekocht en geproefd maar ze zijn niet te vreten. Zo zie je maar weer dat niet iedereen smaak heeft. Ik heb niks met kaas of sambal ik wil een WoboBal een bal met deeg en gewoon gehakt of te wel worstenbroodje!

D
Dolf jansen

Doe mij maar gewoon 2 ballen in een zak met wat haar er op,heerlijk om aan te sabbelen.

M
Mohammed Doosje

Kijk eens wat er onder het doosje van Mohammed zit.. De Kashalalbal, voor een echte Halal Kashambal.

J
Jaaaaah Fantastisch verhaal !

Lekker kort

P
Peter de Vrieskist

dat verbaasd me helemaal niet ngggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

C
Choco Prince

De smaakpapillen van oude mensen gaan rap achteruit, vandaar Jans voorliefde voor veel zout en sambal.

A
ARIE. B uit Rotterdam de lijpste

Heb ze geprobeerd maar ze smaken naar een natte hondenvacht als je genoeg gezopen heb gaat wel wel

T
Taghi

Hey gozer, Ik heb die bal gefinancierd weet je Ideaal om mijn producten erin te verstoppen Peace yo

Z
Zwarte Tony

Ik heb nog liever de tarrelballen van Joseph Kony dan de kashamballen van Jantje

G
Gordon

Als je aan mijn balletjes komt sabbelen, dan wil ik ook wel zo’n armetierige kashambal proberen…goed?

Z
Zwerende prut lip

Snackkoning ?!? , Pak nog een biertje halve tamme.

D
De kaasboer

Waarom is het zo goed als onmogelijk om als particulier een doos te bestellen?

c
cora van mora

Wat een ellende.

S
Sander Schimmelpenninck

Gezien de eerdere succesverhalen van Jan Roos zal ik ook wel weer lachwekkend een verdomhoekje in worden gedrukt . Ik trek nog een extra flesje champagne open , succes komt je niet zomaar aanwaaien maar mij wel Linkse groet

N
Natnek

Gaaaayyyyy!!

t
troep

Water, Paneermeel (tarwebloem, water, gist, zout, suiker, tarwegluten, antioxidant (E300), kleurstof (E100)), Tarwebloem (tarwemout), 6.76% Ham gekookt, margarine (palmolie, raapolie, water, zout, emulgator (E471), citroensap), 6.01% oude kaas (gepasteuriseerde melk, antiklontermiddel (aardappelzetmeel), zout, zuursel, microbieel stremsel, kleurstof (E160a)), ui, slagroom (room, stabilisator (E407)), battermix (lupine-bloem, stabilisator (E452(i)), stabilisator (E451(i)), verdikkingsmiddel (E466), verdikkingsmiddel (E412), tarwebloem, natuurlijk aroma), groente bouillon (zout, smaakversterker (E621), smaakversterker (E631), aardappelzetmeel, maltodextrine, suiker, gistextract, ui, prei, specerijen (bevat selderij), gekarameliseerde suiker), Chili pasta (rode peper, water, zout, gemodificeerd maïszetmeel, voedingszuur (E330), azijn, conserveermiddel (E202)), aromazout (zout, smaakversterker (E621), tarwezetmeel, dextrose, ui, natuurlijk aroma (bevat selderij), specerijen), smaakversterker (E621), Gochugaru vlokken, chilie, verdikkingsmiddel (E464), knoflookpoeder, witte peper, peterselie, aroma (zout, dextrose, maltodextrine, zonnebloemolie, antiklontermiddel (E551), gemodificeerd zetmeel, aromatiserend preparaten, natuurlijke aromastof, aromastof), koriander poeder

R
Ralf

Jan wil je uitleggen waarom een consument (particulier) er niet aan kan komen? Nergens in geen 1 friettent in de omgeving is hij verkrijgbaar … Beetje jammer, maak daar eens werk van Jantje, de supermarkten in!