
Jan Roos opnieuw teleurgesteld in Ajax: ‘De club is naar de t*ring geholpen door die vuile stinkmof’
“Nou, ik kan wel janken”, aldus Jan Roos. “In één jaar tijd is de hele club naar de tering geholpen door die vuile stinkmof.” Hij doelt op voormalig technisch directeur Sven Mislintat, die de afgelopen zomer vreemde aankopen deed. “Het is daarnaast allemaal de schuld van Edwin van der Sar, aangezien hij Marc Overmars eruit flikkerde.” Vorig jaar februari stapte Overmars per direct op als directeur voetbalzaken wegens ‘het over een langere periode versturen van grensoverschrijdende berichten aan meerdere vrouwelijke collega’s’. Zo zou meneer meermaals foto’s van zijn zaadmitrailleur hebben gestuurd.
Naast Jan Roos reageerde ook Dennis Schouten. Hij kan als seizoenskaarthouder van Almere City wel lachen om de volgende nederlaag van Ajax. “De volgende wedstrijd van Almere City thuis is Ajax. Ik verheug me op een absolute degradatiekraker, waarbij ik Almere als de favoriet zie.”
Zjax
Na de wedstrijd slingerde Jan Roos ook nog een Tweet de wereld in op X: ‘Zjax‘. Ene F Meyer reageerde: ‘Volgend jaar naar Helmond Sport’. Frank van Dammen kon het ook niet laten om een reactie te plaatsen: ‘Ajax is laatste tijd als Hamas, volledig kansloos en toch aldoor lopen schreeuwen en de boel verdraaien’. Ene Mavold is positief: ‘Er is maar 1 club die 2x weet te scoren bij PSV… dat dan wel’.
Natuurlijk plaatste Dennis Schouten een foto van de Eredivisie-stand op hetzelfde platform. ‘Ondertussen in de Eredivisie’, zette hij erbij. Daar reageerde ene Bram Wegen: ‘Dennis kijk even de vlog van Gio gisteren, mooie beelden voor woensdag’. Gaan we doen.
Nu komt eindelijk de aap uit de mouw: Ajax kennie voetballen.
Das vind ich nicht leuk Jan. Ajax ist gewohn ein slechtes club. Akzeptier das nou gewohn.
Die stinkmoffen hebben mij ook een 2ehands motor geleverd voor mijn augurkenparadijs
aan de costa del sol tingeling
Misschien moeten ze Alfred aan het roer zetten.
Voetbal wedstrijden zouden gespeeld moeten worden zonder uitpubliek want op die manier beperk je het aantal reisbewegingen en dat is beter voor het klimaat.
alsof de mening van een volgevreten alcoholist die overal heeft gefaald en een inteelt kind dat overal heeft gefaald er toe doet
Jan Roos is de belichaming van ojoks, dik, lelijk en joods. 18e achttiende kan toch niet hahahaha iedere dag teletekst kijken en die zien je daar onderaan ojoks staan hahahaha lach de ballen uit men broek.
Oekraine? Israel/Gaza? Who the fuck gives about Ajax/
Het ‘A’ team PLUS jong Ajax op de laatste plaats …. geweldig leedvermaak
mensen stem allemaal timmerfrans
Ik vind voetbal zo gay!doe mij maar korfbal of hockey!
Tja had mij nou gewoon een abonnementje op prnhub gegeven en af en toe een escort geregeld en het was nu geen kommer en kwel in Amsterdam.
Groot nieuws! Ik ben gevraagd om toe te treden tot het bestuur van Ajax. De enige tegenprestatie is dat “Pure Luxe” de eerstkomende twee jaar de shirtsponsor zal zijn.
Wie wil er pepernoten?
Sutalo moet voor het joegoslavietribunaal verschijnen voor zijn ajaxmisdaden
Het is toch maar een spelletje?!
Hey Jan, wanneer ga jij weer beginnen met jan’s reviews? Ik vond het altijd erg grappig om te zien hoe onsmakelijk jij al die vette meuk naar binnen drukt op de vroege ochtend!
Wat errrrruuuuuhhg
Niet leuuuuuuuuk.
Misschien als ik Berghuis vanachter neem gaat hij wat meer goals maken.
Volgend seizoen roda jc ajax gezellig
heerlijk top oss uit op vrijdagavond
Op een slof en een ouwe voetbalschoen wordt Ajax keukenkampioen.
וואָס שטינקען מאָף? ווי שטענדיק, עס איז עמעצער אַנדערש ס שולד, און קיינמאָל דיין אייגן ... נאָז
Alles is ok
sinds wanneer heeft voetbal iets te maken met het wel en wee van ´bekend´ Nederland? Schoenmaker blijf bij je leest ..
Ik speel ook wel eens met ballen
Zeg, Klaag Vaak, het is maar een spelletje he :p
Ik draai me nog een keer om
Ik woon tegenover het PSV stadion, en ik kon het gejuich horen na elk doelpunt. Man, wat heb ik genoten!
Een lesje in nederigheid kan geen kwaad voor die arrogante Amsterdammers.
Die lagharige ongewassen Duitser Mislintat moet aangeklaagd worden.
Ajax is toe aan een grote schoonmaak.