Jan Smit: ‘Ik ben het gewend om aanbeden te worden’

Roddelpraat Logo
Roddelpraat Redactie 19 Reacties,
Jan Smit: ‘Ik ben het gewend om aanbeden te worden’

Jan Smit: ‘Ik ben het gewend om aanbeden te worden’

Zo zou Jan Smit plannen hebben voor de club, alleen wordt dat niet gewaardeerd. “Als zanger ben ik het gewend om door de ene helft van Nederland aanbeden te worden en door de andere helft weggehoond te worden. Maar dat ik intern word aangevallen, door mijn eigen mensen, dat doet ongelooflijk veel pijn”, zegt hij. “En dat de mensen met wie ik dagelijks samenwerk aan de poten van mijn stoel gingen zagen, dat had ik niet zien aankomen.”

“De voetbalwereld is een slangenkuil”, vervolgt Jan Smit. “Geloof me. Veel erger dan de showbizzwereld. Onze dochters zitten bijvoorbeeld op de middelbare school en ze worden regelmatig aangesproken met: ‘Jouw pa kan er niks van!’ Emma wordt volgende maand dertien en Fem in januari zestien. Als er dan wat geroepen wordt, als er kritiek is op hun vader, vinden ze dat allesbehalve fijn.”

‘Op een gegeven moment vroeg mijn vrouw Liza me of mijn liefde voor haar even groot is als mijn liefde voor FC Volendam’

De vrouw van Jan Smit, Liza, heeft zo haar bedenkingen bij het voorzitterschap van haar man. “Op een gegeven moment vroeg mijn vrouw Liza me of mijn liefde voor haar even groot is als mijn liefde voor FC Volendam.” Is dat ook zo? Daar ging de zanger niet op in. 

De kans bestaat dat Jan Smit een stapje terug doet als voorzitter. “We zijn volop een hervorming aan het doorvoeren en het ziet er vooralsnog redelijk goed uit. Als die hervorming achter de rug is, ben ik van plan terug te treden. Ik schat dat dit binnen een jaar of twee het geval zal zijn.”

Roxeanne Hazes: ‘Hij mag er ook wel op hoor’

Roxeanne Hazes: ‘Hij mag er ook wel op hoor’ “Ik ben met mijn gezin op vakantie geweest naar Frankrijk en toen stonden we voor...

Bekijken
Roxeanne Hazes: ‘Hij mag er ook wel op hoor’
Jan Smit

Deel dit artikel

De Commands

19 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

M
Mark Baanders

Ik wil eigenlijk alleen zijn kont volplamuren van binnen.

C
Choco Prins

Jan heeft heaumeau, vraag maar aan Geer.

W
Wim Kieft

Jantje is wel heel erg in zichzelf gaan geloven.

N
Natnek

Janette Sh!t overschat zichzelf een beetje.

S
Sem van Dijk

Wajoo ik ook bro. Ik word ook aanbeden door al die chickies weet je. Whollah. Die witte mannen moeten mij niet weet je. Maar alle mocro´s en chickies aanbidden mij. Ik zeg jou.

A
Andere

Dit kereltje is iets teveel in zichzelf gaan geloven. Boos worden als kabouter Wesley je vrouwtje afpakt, om vervolgens hetzelfde te doen bij een ander.

M
Maurice de Hond

De helft van Nederland nog wel , denk dat zijn fanclub met een chromosoompje teveel wel stokt onder het half miljoen

H
Henk ( niet Trudy )

De comments kunnen weer uit !

H
Henk

Ben ik de enige die niks te doen heb op een zaterdag avond ? voel me home alone

T
Trudy B

Ben ik weer mensen.

M
Marco B

Kinderen aanbeden mij ook toen ik nog op de rode draaistoel zat 😉

J
John

Gewoon stoppen met dat gevoetbal. Toch niets aan

K
Kale Kees

Moest laatst inderdaad aan Jan smit denken…. Ik zat heerlijk te bouten.

F
Floris Wyers

Ik word al jaren aanbeden

A
Arie

Auw pijn aan mijn anjer van het b0uten! 3de x al vandaag!

V
Vieze joop

Waarom Jan smit aandacht geven

M
Maurice de Hond

Ik heb spijt van mijn onfatsoenlijke comment en neem alles terug. Sorry

Y
Yolanthe

Vieze mayonaisekop

T
Thomas B. (Chiel)

Mag ik een keer zingen bij volendam? Op de middenstip?