
Jeroen Rietbergen nog steeds in therapie voor verslaving: ‘Had het nooit moeten doen’
In de bekende uitzending van BOOS kwam aan het licht dat Jeroen Rietbergen een heel smerig mannetje is. Hij werd beschuldigd van grensoverschrijdend gedrag achter de schermen bij The Voice of Holland. Jeroen is de enige van de mensen die in het programma werden beschuldigd (Ali B en Marco Borsato), die direct toegaf dat hij fout is geweest. Daarnaast liet hij zich opnemen in een kliniek in Amerika om hem te helpen bij zijn verslaving aan geslachtsgemeenschap.
Jeroen Rietbergen Linda de Mol
Wat niemand eigenlijk snapt, is waarom Linda de Mol nog steeds bij deze viezerik blijft. Toch blijft ze altijd achter hem staan, zegt ook Will Koopman, een goede vriendin van Linda. Ook zegt zij dat Jeroen nog steeds niet van zijn verslaving af is. “Zij houdt heel veel van hem, en andersom”, zegt ze in Mezzo. “Hij beseft echt wel dat hij dat nooit had moeten doen, en heeft veel therapie gehad, nog steeds.”
Will vindt het dan ook heel fijn om te zien dat alles goed is gekomen tussen Linda en Jeroen. “Ik vind het mooi om te zien dat die twee ondanks alles zoveel van elkaar houden. Dus als je kunt vergeven, waarom zou je het dan niet weer samen proberen?”