Jim Bakkum opgelucht: ‘Ik mag weer naast mijn vrouw slapen’

Roddelpraat Logo
Roddelpraat Redactie 9 Reacties,
Jim Bakkum opgelucht: ‘Ik mag weer naast mijn vrouw slapen’

Jim Bakkum opgelucht: ‘Ik mag weer naast mijn vrouw slapen’

Eerder vertelde Bettina Holwerda in het programma ‘De Wild in de Middag’ van Ruud de Wild dat ze voorlopig niet meer naast Jim Bakkum wilde slapen. Dat had alles te maken met de aanhoudende hoest van het acteurtje. Jim werd dan ook de slaapkamer uitgebonjourd. “Door het kijken naar The Crown heb ik geleerd dat ik niet de enige ben die positief kijkt naar aparte slaapruimtes.” Kennelijk deden Koningin Elizabeth en Prins Philip dat ook. “Ik heb wel een relatie, ben zelfs getrouwd, maar wij slapen apart. Hij slaapt nu tussen de wasrekken en de boeken op zolder. Hij hoest en hoest. Hoesten kan niet naast mij, daar kun je toch niet naast liggen?”

“Hij hoest heel hard”, vervolgde Bettina Holwerda. “Het hele bed gaat heen en weer. Jim Bakkum is bijna twee meter, dat is niet een klein hoestje waardoor je denkt: ik slaap wel verder. (…) Ik ben niet de enige, zie ik. Dat stelt me gerust.”

Op Instagram noemde Bettina Holwerda zichzelf een ‘gekke misofonische Henkie’. ‘Ik lig weer eens ergens wakker van, maar wilde wel graag weten of ze niet de enige was. Beter los van elkaar goed uitgerust zijn, dan bij elkaar wakker liggen en chagrijnig worden, toch?’

Jim Bakkum: ‘Omdat ik mijn vrouw niet wil wekken, slaap ik soms op het logeerbed’

Gelukkig voor Jim Bakkum is het weer goed gekomen. “Mijn vrouw en ik slapen ook weer bij elkaar”, lacht hij. Toch is dat altijd het geval. “Omdat ik momenteel met de voorstelling ‘Showmeister’ vijf dagen in de week in het theater sta en vaak laat thuis kom. Omdat ik mijn vrouw niet wil wekken, slaap ik dan ook op het logeerbed. Gewoon praktisch denken. Dus dat is het hele simpele verhaal. Maar misschien zijn we daar iets te open in.”

Patty Brard eindelijk van de buis: ‘Daarom heb ik het contract niet verlengd’

Patty Brard is (voorlopig) niet meer te zien op de buis. Klaarblijkelijk heeft mevrouw haar contract niet verlengd bij ‘Shownieuws’ van SBS6.

Bekijken
Patty Brard eindelijk van de buis: ‘Daarom heb ik het contract niet verlengd’
Bettina Holwerda Jim Bakkum

Deel dit artikel

De Commands

9 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

R
Robbie J van K&E

Is die neger eindelijk opgerot??

M
Maxime Uit Noordwijk

Leroy mag nog steeds niet naast mij liggen naar zijn avontuurtje met papa

F
Floris Wyers

Ik mag ook weer naast mijn moeder in bed!

C
CO2 slurpende vingerplant

Hij liever dan ik.

T
Tropical Danny

Heel Nederland weer opgelucht door dit nieuws, tijd voor wat kokosnoten in een lapje stof Jan !

M
Martien weiland

Ik ook,maar ik wordt toch liever naast een lek.kere kerel wakker:)

S
Sterre

Hij heeft zeker weer het frikadellen bos afgezworen. Nou tot over 3a4 weken, ik vind het best kan je * tot rust komen

J
Johan Derksen

Herkenbaar

P
Peter R de Vrieskist

Je moet haar gewoon wat xtc geven en goedkope wijn van de lidl