Kijkers Roddelpraat boos op Jan na grappen over S10

Roddelpraat Logo
Jan Roos 0 Reacties,
Kijkers Roddelpraat boos op Jan na grappen over S10

Na een kort nachtje slapen werd onze Jan vanmorgen wakker om eens fijn alle positieve reacties op de uitzending van gisteren te bekijken. Ons zwaargewicht kwam van een koude kermis thuis. Allemaal Kijkers Roddelpraat boos in zijn DM. Dat zijn grapjes over S10 veel te ver gingen en dat hij ook niet zo stom moet doen tegen Floris.

Daar is is hij mooi van geschrokken. Maar hij wil er wel even iets over zeggen. “Floris afzeiken was leuk, maar ging wellicht een beetje te ver. Ik heb Floris opgebeld om samen met hem naar de gym te gaan. Hij voor zijn dikke kont, ik voor mijn dikke pens. Wat betreft S10 wil ik het volgende zeggen. Wij maken harde grappen over alles en iedereen. We sparen niemand, zeker onszelf niet. Dat er nu grappen zijn gemaakt over de psychische aandoeningen van S10 hoort wel bij het programma. Maar als ik mensen, die zelf ook in de knoop zitten, verdrietig heb gemaakt dan vind ik dat vervelend. Dus sorry kijkers Roddelpraat, stelletje mafketels. Overigens zijn Dennis en ik al jaren psychische patiënten. Dus we kennen de pijn.”

FILMPJES! Alex Soze knokt met de politie

Filmpjes, Alex Soze knokt met de politie. Hij sloeg er eentje keihard neer tot de grond en vervolgens werd Soze getaserd. Kijk zelf maar!

Bekijken
FILMPJES! Alex Soze knokt met de politie

Deel dit artikel

De Commands

0 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Er zijn op dit moment geen commands gevonden voor dit artikel.