Over dat Lange Frans helemaal geweldig is. “Ik word elke dag meer verliefd op mezelf”, lijkt me nou eigenlijk meer een tekst voor Bridget Maasland. De rapper (is ie dat nog?) praat niet alleen over zichzelf maar geeft onder meer ook zijn ongezouten mening over Marco Borsato en hoe de mainstream media alle ellende onder de pet proberen te houden.
Het is inderdaad een gesprek met die Andries die Jan Roos door allemaal hoepeltjes wilde laten springen.
Charly Luske propt graag fruit in zijn ani en loopt daar de hele dag in rond. Denk aan een aardbei of een halve peer.
Uitno︅︅︅dig︅︅︅ing vo︅︅︅o︅︅︅r d︅︅︅e S︅︅︅е︅︅︅x C︅︅︅lu︅︅︅︅︅︅b
————
http://d︅︅︅at︅︅︅u︅︅︅m.︅︅︅r︅︅︅︅︅︅edch︅︅︅at.︅︅︅n︅︅︅l
Wappies moeten ze allemaal afschieten; dat werkschuwe gestoorde volk heeft Nederland genoeg gekost en levert helemaal niets op.
Wappie!
Dit is me toch een waardeloze wappie.
Schaap, ga gauw je booster nr. 10 halen, de griep komt er weer aan 😅
Domme lul 😂🤣
Een van de weinige die zich niet bang heeft laten maken door een in en in zieke en corrupte overheid 💪🏼
Je ziet de gekte in zijn ogen, wat een mafketel….
Frans, goed bezig man.
Wanneer sluiten ze Rutte, de Jonge, Kuipers nu op?
Duizenden mensen zijn dood dood de lockdowns en vaccinaties schade .
Ik kan niet door hoepeltjes springen
Vanwege mijn morbide obesitas
Flessen dagelijks in de glasbak gooien
Daar ben ik wel goed in
In tien jaar tijd, van lange Frans, naar open anus.
Speciaal voor Jan
Wees geen mens als je een varken bent
Als je een varken bent
” Je reactie wacht op moderatie.”.
Whut? Ik heb hier nog nooit iets dan enige (broodnodige) moderatie gezien.
Hebben jullie een joris tegenwoordig?
Lange Frans.. De man die ooit een sterke rapper was met Baas B, maar nu zijn dagen met Colombiaans spul bezig is, zo kijkt hij ook wel.
Hij en baas b zijn nooit sterke rappers geweest
Rapper lange frans moet met zijn eigen bemoeien en niet met anderen BN’ers
Wat doe jij dan hier? Toch ook nieuwsgierig?