
En jawel hoor, daar was ze dan: Lies Zhara, influencer des vaderlands, in tranen op TikTok met een biecht van wereldformaat. Niet vanwege een nieuwe wereldoorlog of een uitgemolken realityshow, maar... omdat ze misschien, heel misschien, ook op vrouwen valt.
“Ik ben misschien nog in de ontkenning. De eerste fase is toegeven. De tweede is een datingapp downloaden. Dat heb ik gedaan, pathetic", aldus Lies Zhara op TikTok. Blijkbaar is single zijn “echt moker saai.” En wat doe je als je verveeld bent? Juist, je stelt je datingprofiel in op vrouwen. Want ja: “Ik wil alleen gewoon geen man meer. Moet je voorstellen, openstellen voor een nieuwe man.”
En dan komt het literaire hoogtepunt: “We kunnen allemaal zien dat vrouwen veel aantrekkelijker zijn dan mannen. (...) Ik heb hooguit met vriendinnen getongd in de club, maar dat doet iedereen.” Tja, natuurlijk. Net als shotjes tequila en dansen op tafel. Gewoon je standaard hetero-meidenavond, met een vleugje queer marketingwaarde.
Maar wees gerust: “Ik wil alleen niemand offenden, maar mijn horizon verbreden.” De nobele missie van elke zoekende millennial: geen mannen, geen labels, alleen vibes. En een beetje trauma – dat helpt ook bij karakterontwikkeling.
Dus hier staan we, met weer een stukje internetgeschiedenis: een influencer die haar seksualiteit live herontdekt, één swipe per keer. En wij? Wij liken, wij delen, wij volgen. Want wie heeft er nog echte representatie nodig als je ook 30 seconden TikTok-tragedie kunt consumeren met ondertiteling.
Lies Zhara heeft lichen sclerosus
De toekomstige vriendin van Lies Zhara zal in ieder geval balen. Al in september 2023 deelde Lies Zhara een TikTok waar zij sprak over bepaalde problemen rondom haar geslachtsdeel. “Vandaag ga ik het over iets hebben wat ik heel moeilijk vind en ik ga doen alsof het mij niks doet, want ik haat het om over serieuze onderwerpen te praten.” Ook gaf ze aan dat ze door een zware periode gaat. “Ik het er momenteel heel moeilijk mee.” Verder lichtte ze toe wat voor problemen ze precies heeft. “Ik heb een auto-immuunziekte, waardoor ik veel pijn heb bij mijn geslachtsdeel, hierdoor is mijn huid rondom dit gebied vaak stuk, scheurt het, breekt het en bloed het. De hele rambam”, zegt Lies Zhara. Ze gaf aan de huidziekte ‘Lichen sclerosus’ te hebben.
@lies_zhara k moet leren niet alles aan het internet te vertellen maar here we are🤣 niet hetro mensen, let me know!!
♬ origineel geluid - Lies Zhara
Ik kan je van je trauma afhelpen.
je hebt mij altijd goed geholpen.
Als je nou uitgezaaide longkenker hebt dan mag je huilen niet als je een snol bent die om aandacht schreeuwt.
Ik kan wel een avondje inplannen om samen heerlijk te scharen. Als je wilt schaart mijn partner mee. Er is wel een voorwaarde Lies, je poes dien je wel twee weken van te voren om de dag met zinkzalf in te smeren en op de andere dagen dik smeren met vaseline. Vlak voor onze date nog even goed reinigen met douchegel zonder parfum. En wij houden van strak glad en blond haar! Je koplampen zien wij het liefst verpakt in een Marlies Dekker setje.
Mogen mijn vrouw en ik ook meedoen? Lijkt me gezellig om een avondje te scharen voor Gaza.
Jouw zus is nog lelijker en heeft een mannelijkere uitstraling als jij, ik wist niet dat het bestond.
Wij houden niet van paarden bekkies, dus nee, Claudia!
Henry is echt een retard
Ze heeft er wel de kop voor, geen bovenlip en geen uitstraling.
Nieuw nieuws is ook zo'n pauper site! Lees een echte krant zoals de Volkskrant
Hè amice Lies, Floor hier, ik heb ook last van Lichen sclerosus bij mij scheurt mijn rectum open en heb ik de ontlasting van een meeuw. Zelfs Rick van Stipt kan mijn boxer niet meer cleanen. Laten we binnenkort een champie drinken, ik veel tips voor de bibs haha Tot horens dikke kus ome floor
Kan deze zeer onprettig, lelijke en gestoorde figuur naast Juultje Tielemans op het spoor gaan staan bij een station. Daar krijgt Lies Zahra wel de aandacht die ze nodig heeft. De machinist krijgt het erg druk om de treinstellen door de wasstraat te halen.
En Jada Anna!
Een hoop peedo's hier, een beetje vent kijkt niet naar deze plank in een corset. Dat jullie Continu aandacht geven aan dit soort teven is echt triest. Zo zeker weer een stukje over Jada Anna? Ik ga me lidmaatschap opzeggen als er in de uitzending morgen weer over 1 van de 2 wordt gesproken.
Ik ben zo chemotioneel, ondanks dat chemo geen zin meer heeft
Het is te hopen voor Liesje dat er een hoop lesbische dames zijn die van een besneeuwde poes houden. Want allemamaggies het lijkt bij Liesje daar beneden wel alsof je eerst een sneeuwschuiver nodig hebt voordat je bij haar rosbief aankomt.
Erger nog je moet eerst met de skilift afdalen dan je Skies aantrekken en meters maken voordat haar rosbief inzicht komt.
Wij kijken mee!
Klein Duimpje is gesignaleerd in Haarlem. Hij loopt de hele dag achter een spoor van kruimels aan. Het object heeft Klein Duimpje nog niet gevonden.
Hoe krijg je een plakpoes van een zadel van een fiets verwijderd?
Ik denk dat je het vacuüm moet verbreken door lucht tussen de lippen te blazen. Probeer maar. Ik hoor wel of het gelukt is
Ik ben al een half uur aan het proberen. Er zit nog geen enkele beweging in.
Na onafgebroken doorgewerkt te hebben heb ik na 7 uur het eindelijk voor elkaar. Ik heb er round up opgegooid, 15 minuten in laten trekken en poes kwam los. Jammer dat zadel naar de gallemiezen is!
Tjaaa we kunnen wel stellen deze hele generatie na de klote
Stelletje rugridders hier.
Vieze kut
In paar dagen 3 nozems vermelden op je site, debiel zeg. Deze site loopt zelfde af als Jan roos zijn politieke carrière.
Ik ben al jaren lesbisch
Lesbisch door trauma's? Naar het schijnt is dat precies wat de exen van Dennis ook overkomen is. Ze kunnen er op dit moment al 3 brugklassen mee vullen.
Waar is de dichtsbijzijnde treinstation? Ik kan het niet meer aan. Liefst een Intercity.
Ik vinger mij suf, wetende dat het mijn laatste keer zal zijn. De korstjes liggen al enkel hoog naast en op bed.
Als hoogleraar dermatologie verbonden aan de universiteit van Leuven heb ik voor lichen sclerosus, waar ondermeer Lies Zahra deze aandoening onder haar leden heeft, een oplossing. Het gaat niet helemaal weg, maar is wel meer onder controle. Laat je vriend of vriendin 1 uur per dag onafgebroken naar je poes staren in een rustige omgeving. Dus de ogen op de poes gericht en niet onnodig veel met je ogen knipperen. Uit onderzoek blijkt dat als een vrouw kijkt, het beste resultaat geeft.
Als je maar van mijn dochter en haar partner afblijft.
Toen Liesje op de lagere school zat, omstreeks 2004-2013 heeft de schoolleiding en haar ouders niets geks aan haar gemerkt? Totaal gemist en gefaald.
Waarom mogen mensen als Lies Zahra leven? Er mag toch ook op deze wereld een beperking zijn, dat bepaalde mensen zoals Lies Zahra geen recht heeft van leven. De here van boven zou haar tot zich moeten nemen. Dan kunnen wij weer prettig verder leven en haar gewauwel missen wij toch niet.
Roken is slecht mensen !!!
YES !!!!!Wij (mijn man string boy en ik) zitten al WEEEEER aan de popppers jongens !!!
Oe wiel oe mie likken daan Lies?
Een hoop inteelt in het oosten, wat een afval is dat joh die dikke travo Lorenzo,
Gaan we weer, volgens mij willen jullie donateurs verliezen!!
I wanna be your sugardaddy ...
Ze kan altijd langskomen voor een goeie beurt Groet parenclub glanerbrug
Lies-Zhara heeft net als mij een avondje de Zweedse film klassieker; Fucking Amäl gekeken. Maar laat ze niet te veel zien van je briefgeheimen…
Ik wil er wel een likje aan geven hoor
Lekker doen schatje.
Stem D66!
Om Nederland nog meer kapot te maken waar onze voorouders voor geknokt hebben, we zitten al met die ellende van jullie nu opgescheept. Ga netzo als die heks lekker in het midden oosten je kut verkopen. Gaza lover.
Wie noem jij heks! Ik neem de SGP niet serieus!
Stem CDA!
Gezien de reacties hier snap ik dat ze pot is geworden.
Een transformer die nog steeds op meisjes valt, eigenlijk niet zo raar, is de natuurlijke aantrekking wanneer je als man geboren bent
Mijn zoon is ook van andere kant, en ik zal zijn geaardheid nooit accepteren. Maar het blijft toch je zoon hé.
Idd, net zo als jou kaas die je verkoopt, als je dit teveel eet wordt je ook zo'n product als je zoon Dennis.
Ƙαηкєяhard kontηєυкєη vieze ƒℓιккєяs!!
YES !!!!!Wij (mijn man string boy en ik) zitten al WEEEEER aan de popppers jongens !!!
Toevallig zeg,ik ben gisteren een reetrammer geworden.ik heb een trauma opgelopen door stinkende gleuven,dan maar een muffe aπus.