De vrouw van onze ex-vriend Wilfred Genee is nogal zweverig. Dat ze wil dat we wat minder snack bikken in de voetbalkantine prima. Maar zo langzamerhand is het wel een enorme zweefteef geworden. Die arme Willie mag helemaal niks meer wat leuk en lekker is. En na het ladyshaveverhaal is het hommeles daar thuis.
Op Insta laat Lilly weten hoe bepaalde types zijn. Vandaag type 1: De dromer
“De dromer (Vata) is zeer beweeglijk, ondernemend, creatief en flexibel. Als dromers niet in evenwicht zijn, lukt het bijna niet om ze naar bed te krijgen. Ook doorslapen kan lastig zijn en de luiken gaan alweer open voordat de haan heeft gekraaid.
De dromer heeft een snelle verbranding. Hij is doorgaans rank en slank en kan gevoelig reageren, ook op voeding. Wanneer hij uit balans raakt, kun je hem weer in evenwicht brengen met rust en regelmaat. Laat hem op vaste tijden eten en naar bed gaan. Las rustmomenten in na school (met thee of soep) en vlak voor het slapen gaan.”
Godnondeju, wat een slap gelul zeg.
Heuj eens kijken of we deze instapagina ook offline krijgen !!
Je schoonvader is net tragisch overleden, je schoonmoeder ligt in het ziekenhuis en jij als schoondochter houd je bezig met dit soort onzin. Geeft waarschijnlijk wel aan hoe slecht hun huwelijk op dit moment loopt. Overigens vind ik het wel triest voor Wilfred en wens hem veel sterkte met het verlies van zijn vader.
“Wanneer hij uit balans raakt, kun je hem weer in evenwicht brengen met rust en regelmaat. Laat hem op vaste tijden eten en naar bed gaan. Las rustmomenten in na school en vlak voor het slapen gaan.”
Ik weet niet, maar dit staat volgens mij gewoon in de handleiding van de algemene mens.
Of Lilly’s advies is zo specialistisch dat haar boodschap voor een patient als mij het bevattingsvermogen te boven gaat.
Kan ook.
Was geen reactie op opmerking, excuses.
Het had zo’n mooie dood kunnen zijn geweest, maar niets is mooi in de familie Genee. Je vrouw ligt op apegapen onder aan de trap en denkt als man afwassen, de was doen en strijken, koken, bed opmaken en toilet schoonmaken. Geef mijn portie aan vikkie. Heer kom mij halen en zo geschiedde. Inmiddels weten we van wie Wilwrat zijn nare streken heeft. Dat nare mens was niet dood. Die deed gewoon een Blattertje, familie Genee grapje. Heb voor het eerst moeten lachen.
Bij een overlijden is het in de tussentijd soms raadzaam om toch wat werkzaamheden te doen, dit om de gedachten even op wat anders te zetten. Als er iemand overleden is, betekend het niet meteen dat je alle dagen 24/7 naast de kist moet gaan zitten en wachten tot de dag ter aardelating/crematie
Laat Wilfred even met rust na het overlijden van zijn vader Jan en Dennis.
You got a point
Nee dit soort alen blijven zelf ook altijd door glibberen als ze kunnen.
KAPOT MAKEN!!!!
Bok toch op
Rutte is ook opeens sympathiek
Ratten blijven ratten
De thumbnail van Gio’s laatste vlog:
https://i.ytimg.com/vi/2HNoDGIuR3I/hq720.jpg
Wat vinden we daarvan?
En dan is die blote kont niet eens Gio zelf…
Klankschalen, natuurgeneeskunde, spiritualiteit en religieuze spiritualeit het is allemaal een verdienmodel en brengt enkel ellende met zich mee. Best ernstig dat je die onzin nog daadwerkelijk geloofd ook………….
Campagnes op social media kun je weken van te voren inplannen. Waarschijnlijk is dat bij deze ook gebeurd.
Ik droom van mooi gladde naakte katten.
ze heeft wel lekkere tieten zo te zien
Doe even normaal man! Daar heeft Genee met z’n vingers aan gezeten.
Gelukkig hebben wij elkaar, vinkie
En ik dan?
Ik zou der wel ff motorboten… prttprttprttprttprttprttprtt
Wat fijn om te zien dat mevrouw weer aan het werk is. Knop om en knallen. De schoorsteen moet doorroken. Nederland moet gezond en we kunnen ons gelukkig spiegelen aan de modelfamilie Genee. #nederlandkutland
Zo blij dat die Genee een paar dagen opgetieft was. We konden weer lachen verlost van dat angstige bekrompen nare lelijke onderkruipsel dat alleen in geld denkt. Kijk naar die familie en je denkt daar wil ik niet bijhoren. Conformistische engnekken.
Kan dat konijn eens iets aan die verschrikkelijke tanden doen.
Duidelijk voorbeeld van een hoofdpijnvrouwtje die de voorbips na twee uitgepoepte kleine Geneetjes op een krampslot heeft gegooid, want vul maar in waarom ? Genee de rat zonder moraal / je collega’s opofferen / judas heeft daar kennelijk moeite mee. Wen er maar aan prutser met je schijnheilige kop. Een vechtscheiding gaat je nog wat kosten.
Kom maar uithuilen bij mij Lilly voordat je een raar verward kruidenvrouwtje wordt. Ik geef je aandacht en scheren hoeft niet. Ik duik naar beneden en zal je kaal grazen. Je weer een vrouw laten voelen
Het zal bij op je knieen grazen blijven. You too. Vullen is er bij lilliputty niet bij.
De hipster Casanova heeft dat onderdeurtje duidelijk nog nooit in het echt gezien en wil al kruipen. Zielepoot!
Maak je man weer geyl. Met een smeersel van hooi, koriander en dille tussen de billen zal hi je weer kunnen beminnen zonder hulp van blauwe viagra pillen
De enigste grote kut in dat gezin is Wilfred
Genee mag thuis niet zuipen niet neukon alleen inschikken op zweefteef gewauwel
Geen vent trekt dat
Aleen in het geval van Genee is het nog niet de ergste straf die ik je gun gladde achterbakse rat
Tien pond zout en nog geen dorst als ik lilliputty zie. Ook al doet ze nog zo haar best. Marijke van Helwegen is sympathieker.
Wilfriet Genee de schoonzoon die je je ergste vijand niet gunt
Had ik maar nooit naar die foto’s gekeken. Kotsmisselijk. Maar je weet hoe het gaat al je poep aan je vinger hebt. Je gaat er toch aan ruiken.
Sex met lilliputters of eens fijn dwerg werpen, wie houd er niet van op zijn tijd?
Daarom is fist fucken in den anus niet vies maar liefdevol en helend. Kan het ieder aanraden
Overal een scheut ketjap maaanis bij en je staat stabiel als een olifant.
Grote bek over gezond eten en sporten etc….Die Genee heeft ook gewoon overgewicht met dat smerige buikje van hem en sport zelf totaal niet. Kan alleen maar de hele dag met zijn luie reet in een stoel zitten. Of dit nou in de auto is, op de radio of op de tv.
Daarnaast is zijn vrouw ook niet de slankste.
Misschien toch eerst zelf eens wat meer aan je vullen en voeden shit houden….
Vandaag de dromer, morgen de shaver, want wie haar kut niet scheert is het beffen niet weert. Misschien handig als Wilfriet dat stukje schrijft, want hij kan als enige testen of het kutje gladder is dan zijn imago. Kutjes eten bevat ook geen calorieën dus dat Lilly ding zal het wel helemaal eens zijn.
Wat is er toch met de ogen van lilliputty. Ze staan niet helemaal recht
I absolutely love your blog and find almost all of your post’s to be
exactly what I’m looking for. can you offer guest writers to write content in your
case? I wouldn’t mind composing a post or elaborating on a number of the subjects you write about here.
Again, awesome web log!
What’s up, just wanted to mention, I enjoyed this article.
It was helpful. Keep on posting!
My spouse and I absolutely love your blog and find the majority of your post’s to be exactly I’m looking for.
Does one offer guest writers to write content for you personally?
I wouldn’t mind creating a post or elaborating
on a lot of the subjects you write in relation to here.
Again, awesome website!
I’m extremely impressed along with your writing skills and also with the format to your blog.
Is this a paid subject matter or did you modify it yourself?
Either way keep up the nice quality writing, it’s rare to peer a nice blog like this one these days..
It’s in point of fact a great and useful piece of information. I’m happy that you shared this useful information with us.
Please stay us up to date like this. Thanks for sharing.
I’m impressed, I must say. Rarely do I come across a blog that’s equally educative and
amusing, and without a doubt, you’ve hit the nail on the head.
The issue is an issue that too few folks are speaking intelligently about.
I’m very happy I came across this during my search for something regarding
this.
When I initially commented I appear to have clicked on the -Notify me when new comments are
added- checkbox and now whenever a comment is added I recieve
4 emails with the same comment. Is there an easy method you can remove me from that service?
Many thanks!
Wow, this piece of writing is fastidious, my younger sister is analyzing such
things, thus I am going to tell her.
Hi, its good post regarding media print, we all be familiar with media
is a wonderful source of information.
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though
you relied on the video to make your point. You obviously know what youre talking about, why waste your
intelligence on just posting videos to your weblog when you could be
giving us something enlightening to read? quest bars http://bit.ly/3jZgEA2 quest bars
This design is wicked! You most certainly know how to keep a reader amused.
Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!)
Wonderful job. I really enjoyed what you had to say, and more
than that, how you presented it. Too cool! scoliosis surgery https://0401mm.tumblr.com/ scoliosis surgery
Ridiculous story there. What occurred after? Good luck!
scoliosis surgery https://coub.com/stories/962966-scoliosis-surgery scoliosis surgery
I was more than happy to find this web site. I
wanted to thank you for your time for this particularly wonderful read!!
I definitely appreciated every bit of it and I have you book-marked to see new information on your web site.
cheap flights http://1704milesapart.tumblr.com/ cheap flights
Hello! I’m at work surfing around your blog from my new apple iphone!
Just wanted to say I love reading your blog and look forward
to all your posts! Carry on the superb work!
ps4 games https://j.mp/3z5HwTp ps4
Hi there to every one, for the reason that I am really eager of reading this
website’s post to be updated daily. It carries pleasant material.
quest bars https://www.iherb.com/search?kw=quest%20bars quest bars
Good day! Would you mind if I share your blog with my zynga group?
There’s a lot of folks that I think would really appreciate your content.
Please let me know. Thank you
Hello There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article.
I will make sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the
post. I will definitely return.
Woah! I’m really loving the template/theme of this site.
It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very
difficult to get that “perfect balance” between user friendliness and
appearance. I must say that you’ve done a superb job with this.
Additionally, the blog loads super fast for me on Safari.
Outstanding Blog!