Martien Meiland in tranen: ‘Nou, janken weer’

Roddelpraat Logo
Kevin 19 Reacties,
Martien Meiland in tranen: ‘Nou, janken weer’

Martien Meiland in tranen: ‘Nou, janken weer’

Op beelden van RTL Boulevard is te zien dat Martien Meiland en de rest van zijn gezin een bezoek bracht aan een oude geliefde: Chateau Marillaux, de plek waar het avontuur van de Meilandjes ooit begon. Het is een emotioneel moment voor Martien, zo blijkt. “Nou, janken weer,” zegt hij. “Ik was helemaal emotioneel. Ik kwam daar aan en zag Monique en Jan, de nieuwe eigenaren, en ik dacht: wat hebben wij achtergelaten. Zo mooi.” 

Naast Martien Meiland werd ook Erica Meiland emotioneel door het bezoek. “Ik kon ook helemaal niet slapen ’s avonds,” legt de griet uit. “Ik lag gewoon heel lang wakker en dacht: o, ik lig hier nu. Ik vond het heel bijzonder.”

‘Huilen, huilen, huilen’

Het is niet voor het eerst dat Martien Meiland moet janken en zeer waarschijnlijk ook niet de laatste keer. Onlangs kwam het boek over de familie Meiland uit, geschreven door regisseur Timon Moll en Jan Dijkgraaf. Daar is uit gebleken dat hij door iemand waar hij een kortstondige relatie mee had, is opgelicht.

‘Martien en Leroy gingen voor het huwelijk van Maxime en Leroy naar Oger voor hun kostuums en wij zouden het draaien’, schrijft Timon in het boek. ‘Ik film dat ze aan komen lopen en naar binnen gaan. De camera gaat uit en Martien komt meteen naar buiten. Tiem, Tiem, ik heb een probleem! Wat bleek? Hij had online contact met een man gekregen die hem om geld ging vragen.’

Timon schrijft dat Martien niks door heeft gehad en ervan uit ging dat een vreemde vast wel de waarheid spreekt, hoe vaak dit ook misgaat. ‘En Martien is een goedzak, dus die ging geld geven. En had blijkbaar niet door dat hij ergens in werd gezogen… Hij vertelde dus dat die man om geld bleef vragen. (…) Hélemaal van streek was ie. Huilen, huilen, huilen.’

Mart Hoogkamer wordt vader: ‘Mijn speeltuinleven is nu voorbij’

Mart Hoogkamer is helemaal klaar om vader te worden. En dat is opvallend, aangezien de zanger eerder nog vreemd leek te gaan.

Bekijken
Mart Hoogkamer wordt vader: ‘Mijn speeltuinleven is nu voorbij’
Erica Meiland Martien Meiland

Deel dit artikel

De Commands

19 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

M
Martien

Womp womp

C
Caroline van Eeden

Krokodillentranen

S
String-boy

Hey Jongens. Floris heeft zn poppers weer opengetrokken!

F
Floris Wyers

Mijn vriend (string-boy) en ik zitten WEEEEEER lekker aan de poppers jongens !! !

D
Donald Trump

Stand up and be a man !!

B
Banje bij de kerk

Ik zit op hem te wachten, op het bankje voor de kerk in ons dorp. We hebben besloten er nog eens over te praten en onze relatie een tweede kans te geven. Hij komt rechtstreeks van zijn werk naar hier. Ik zie hem voorbijrijden, op zoek naar een parkeerplek, het is 18 uur dus het is best druk op de weg. Nog geen 5 minuten later zie ik hem in zijn werkkleren mijn kant op lopen en krijg ik al een benauwd gevoel. Hij ziet er zo enorm sexy uit! Als hij langs me komt zitten is er even een gênante stilte. Ik doorbreek de stilte door mijn keel te schrapen en vraag ‘Hoe is het ermee?’, ‘gaat wel goed, met jou?’ is zijn antwoord. Ik knik twijfelachtig mijn hoofd. Ik heb hem in de steek gelaten toen onze relatie net zo goed ging en ik zou me goed moeten voelen? Ik bied mijn excuses aan en leg hem uit dat het mijn bedoeling niet was. ‘Het spijt me echt enorm, ik besef nu pas hoeveel pijn ik je heb gedaan, Sander. Ik voel me er echt heel slecht over en zou jou, ONS een nieuwe kans willen geven omdat ik ervan overtuigd ben dat dit kan werken tussen ons. Omdat ik nog altijd van je houd.’ Hij kijkt me met zijn grote puppyogen aan en slaat zijn blik dan neer. ‘Ik houd ook nog altijd van jou Nanne en ik wil het ook graag een nieuwe kans geven als ik weet dat je deze niet zult verkwisten. Ik weet dat je het niet expres hebt gedaan, dat het druk was van buitenaf maar je hebt mij gekwetst en mijn vertrouwen in je beschadigd. Ik wil dit echt een tweede kans geven als je belooft dat je vanaf nu met me praat als er je iets dwarszit, zodat we dit samen kunnen oplossen.’ Stiekem voel ik me opgelucht omdat ik uit zijn mond hoor dat hij mij nog altijd graag ziet, na al wat er de afgelopen tijd gebeurd is.

M
Mark Gillis

Kan dan niemand effe paar worstenbroodjes komen brengen ? Afdeling ic kamer 313 (net als kenteken van donald duck)

T
Trix

Kerels mogen best janken. Het waar en waarom is cringe in deze.

P
Piet friet

Ik heb het artikel niet gelezen Maar ga er vanuit dat ze barbie pop stuk is gegaan met spelen Mijn medeleven

M
Martin Blaakman

Martien wordt al emotioneel als hij moet schijten. Zo klaar met deze pisnicht.

L
Leraar Nederlands

Wat een bizar onsamenhangend verhaal weer.

i
is dit het jeugdjournaal

is dat die belg met die kinderen in de kelder

F
Floris Wyers

He Marrinni van me, Fleurtje hier!! Hoe is het ouwe bruinwerker van me? Zal ik vanavond even langs wippen om effe op je rug te tuffen? Ik zal die enorme fok van je eens even afkitten.

I
Iniminie

Ik zou hem nooit aanspreken, laat staan 1 eurocent vragen. Wel keihard met mijn iniminie gezicht in zijn smoel uitlachen.

D
Draad kwijt - Kevin Knoeiboel Kennix

Ik vinnet een boel lettertjes Wie heeft gelezen? Wat staat er. In twee regels tekst 20 woorden?

M
Michael Corleone

Italiaanse krokodillen tranen, dan komt meestal de dolk.

H
Harry Mens

Wat de familie Meiland daar heeft achtergelaten op Chateau Marillaux was alleen maar oude meuk en kloddertje verf erover. Cashen deden ze later met vergoedingen uit afleveringen en samenwerkingen. En door in andere programma’s te gaan zitten. Want ja, ze waren populair onder onze leeghoofden van Nederlanders. En programma makers hebben boter op hun hoofd en denken aan inkomsten. Imago wordt op zij gezet. Zie ook bij de familie Gillis.

P
Pieter 13inch

Zijn a n u s zit vol met blaren daarom moet die viespeuk huilen

F
Floris Wyers

waarom krijgen die vlikkertjes elke keer aandacht en ik zitten WEEEEEER lekker aan de poppers jongens !! !