Meisjes en hun Halloween-outfits

Roddelpraat Logo
Jan Roos 0 Reacties,
Meisjes en hun Halloween-outfits

Even een simpel en vermakelijk artikeltje om jullie op de late avond nog eventjes te vermaken. We hebben meisjes en hun Halloween-outfits even op een rijtje gezet.

We beginnen met Jade-Annaaaaa. Die is altijd helemaal druk met d’r ‘angel energy’, dus natuurlijk moest zij afgelopen weekend verkleed gaan als engel. Ugh… Het is dat het er leuk uitziet, maar anders zou ik alleen maar kunnen zeggen: en doorrrr…

[sc name=”jade_anna_halloween_outfit”][/sc]

Liesje past natuurlijk ook in het rijtje. Ze is verkleed als… Tieten met een spin erop. Leuk! (Klein applausje voor de schmink, want dat is toch puik gedaan, meid).

[sc name=”lies_zhara_halloween_outfit”][/sc]

Marije Zuurveld heeft het bescheiden gedaan en koos voor een eerder schattige dan sexy outfit. Sommige meiden gebruiken dit feest namelijk duidelijk als excuus om uit de kleren te gaan, maar Marije had een ander plan. Lief, hoor.

[sc name=”marije_zuurveld_halloween_outfit”][/sc]

Nou, daarover gesproken: Juultje Tieleman is inderdaad een geval die het feest als excuus gebruikt om uit de kleren te vliegen, maar je hoort ons niet klagen. Zij is wel de enige die we tegenkwamen die niet koos voor iets ‘engs’. Het lijkt erop dat ze een zeemeermin wil voorstellen. Enig.

[sc name=”juultje_tieleman_halloween_outfit”][/sc]

Sarah van Soelen hebben we er niet tussen gezet, want die had gewoon haar ware aard getoond, dus die kreeg geen plekje in deze lijst. Vinden jullie dat we nog iemand vergeten zijn die wel een plekje in dit artikel had verdiend? Laat het hieronder dan weten in de commants.

[sc name=”promo_roddelpraat_artikel”][/sc]

KLIK HIER OM RODDELPRAAT TE STEUNEN

Yvonne Coldeweijer vindt dat Eva Jinek uitgespeeld is

Yvonne Coldeweijer vindt dat Eva Jinek uitgespeeld is. Ze is erg kritisch over de presentatrice die vanavond haar comeback maakt.

Bekijken
Yvonne Coldeweijer vindt dat Eva Jinek uitgespeeld is
Jade-Anna van Vliet Juultje Tieleman Lies Zhara Marije Zuurveld Sarah van Soelen

Deel dit artikel

De Commands

0 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Er zijn op dit moment geen commands gevonden voor dit artikel.