Niet LEEEEUUUKKK: Rogier Smit weer aan de snuif

Roddelpraat Logo
Jan Roos 0 Reacties,
Niet LEEEEUUUKKK: Rogier Smit weer aan de snuif

Als je de beelden terugkijkt van hoe hij de rechtszaal gisterenavond verliet, kan je maar 1 ding denken: Rogier Smit weer aan de snuif. Of andere troep, maar wat het ook is: goed gaat het niet.

Shownieuws was daar aanwezig. Al rokend is de eerste vraag die hij stelt waarom er geen tafeltje gedekt staat om aan te lunchen om vervolgens aan de verslaggever te vertellen dat hij verliefd op hem is en dat hij daarom zo verward overkomt. Wat is er mis met deze gozer? Misschien is hij gewoon van slag omdat hij de 10 ruggen per maand niet gaat krijgen.

Natacha Harlequin vindt de reactie van Rogier Smit echter helemaal logisch. Ja, je hebt gelijk hoor schat. Het is heel normaal als iemand zulke achterlijke uitspraken doet. Waarschijnlijk leeft ze zelf ook elke dag tussen de junks. Rogier Smit deelt daar wat over in zijn Instagram-story. Zijn reactie is ook moeilijk te lezen, omdat hij ook hier moeite heeft om een normale tekst uit zijn mond te krijgen.

Coke maakt meer kapot dan je lief is, lieve mensen.

Ferry Doedens wil terug naar GTST

Ferry Doedens wil terug naar GTST. Hij zegt zich meer thuis te voelen als soapserie-acteur dan als 'soft porn acteur'.

Bekijken
Ferry Doedens wil terug naar GTST
Frank Jansen Rogier Smit scheiding

Deel dit artikel

De Commands

0 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Er zijn op dit moment geen commands gevonden voor dit artikel.