NPO 3 is de nieuwe flopzender

Roddelpraat Logo
Jan Roos 0 Reacties,
NPO 3 is de nieuwe flopzender

Waar wekenlang SBS 6 aan kop ging als slechtst bekeken zender, heeft NPO 3 dat nu ingehaald. NPO 3 is de nieuwe flopzender, gefeliciteerd!

Onze Tina Nijkamp, de kijkcijferkenner, is een oude rot in het mediavak en zegt te schrikken van de kijkcijfers op NPO 3 de afgelopen tijd. “Voor NPO 3 is de zondag een drama in hoofdletters. Alles maar dan ook alles onder de 100 duizend kijkers. Historisch slecht, dit heb ik nog nooit eerder gezien”, zegt ze.

Tina vervolgt: “Zelfs Tim Hofman 77 duizend kijkers. Tragisch. Dit is ook nog eens de duurste avond van de week voor NPO 3. Zeker vier ton wordt er tussen 20.15 en 22.30 uur weggespeeld. Ook worden deze programma’s slecht teruggekeken. DRAMA-avond dus voor NPO 3.” Ze vindt het werkelijk dramatisch en we kunnen niet anders dan haar daar gelijk in te geven.

Zoals we eerder ook al schreven is het overduidelijk dat degene die eerder wekenlang flopte (SBS 6) nu aan het terugpakken is en NPO 3 de nieuwe verliezer is. Waar SBS de kijkcijfers nu namelijk wel binnen haalt met Miljoenenjacht en Undercover in Nederland, werkt Tim Hofman NPO 3 de gallemiezen in.

Volgens mij is dat ook compleet logisch aangezien de doelgroep van Tim echt niet meer weet wat een televisie überhaupt is en de oudere doelgroep die dat nog wel weet echt niet naar Tim gaan kijken. Die denken dan alleen maar ‘wat is dit nou voor figuur? Het lijkt wel een trutje met die oorbellen’.

Over het programma van Albert Stegeman zegt Tina: “Undercover in Nederland sluit het seizoen af met zeer nette cijfers. Het is in de doelgroep het best bekeken programma van de dag voor SBS 6. Hoger dus dan Miljoenenjacht. En dan te bedenken dat het seizoen begon met een schamele 200 duizend kijkers. Bewijs hoe belangrijk promotie EN instroom is.”

Jade-Anna ruilt Gio in voor zijn tweelingzus

Jade-Anna ruilt Gio in voor zijn tweelingzus. Ze plaatst een kusfoto op Instagram. De kus is alleen niet met Gio, maar met Melanie.

Bekijken
Jade-Anna ruilt Gio in voor zijn tweelingzus
NPO 3 SBS 6 Tim Hofman Tina Nijkamp

Deel dit artikel

De Commands

0 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Er zijn op dit moment geen commands gevonden voor dit artikel.