Paparazzi foto’s Jeroen Rietbergen en Linda de Mol in scène gezet: ‘Blijft achter hem staan’

Roddelpraat Logo
Lisa 9 Reacties,
Paparazzi foto’s Jeroen Rietbergen en Linda de Mol in scène gezet: ‘Blijft achter hem staan’

Paparazzi foto’s Jeroen Rietbergen en Linda de Mol in scène gezet: ‘Blijft achter hem staan’

Ook Bridget Maasland is van mening dat de boel niet helemaal klopt. “Het lijkt wel alsof ze vandaag dat heel graag ook wilden laten zien, want we zien Jeroen samen met Linda gearmd over de hei lopen”, zegt ze in RTL Boulevard. “Het is natuurlijk wel heel toevallig dat dat nét vandaag, als ook de zaak wordt geseponeerd, naar buiten komt.”

“Ja, ze zullen dat in alle toonaarden ontkennen, maar ik durf er wel een goede fles wijn op in te zetten dat dit geënsceneerd is”, reageert Rob Goossens. “Dit is de eerste mogelijkheid waarop Linda weer kan laten zien dat ze nog steeds van hem houdt en dat ze achter hem is blijven staan.”

John van den Heuvel ontkent

John van den Heuvel, die vriendjes is met de familie, neemt het natuurlijk voor ze op. “Dat is niet helemaal waar, want volgens mij is die relatie al in een veel eerder stadium hersteld. (…) Volgens mij zijn er eerder ook al wel foto’s opgedoken dat ze samen waren.”

“Ja, zeker wel, maar nu is het wel het happy couple“, zegt Bridget.

“Er was een foto in Parijs, daar hebben ze gepikeerd op gereageerd, en nu staan ze high-res, goed in de schmink”, zegt Rob. “Dat is toch anders dan een fotootje met een telefooncamera.” Bridget vindt het prima als het allemaal zo is gelopen zoals ze zeggen, maar dat het toch wel heel erg bijzonder is dat dit precies op dezelfde dag naar buiten komt.

Edwin Smulders, de fotograaf die de foto’s heeft genomen, ontkent het, logisch. “Ik was eerst al helemaal in het Oosten van het land geweest, toen reed ik terug en ik dacht: ik ga even in Blaricum kijken, en toen zag ik hen rijden. (…) Ze liepen helemaal arm in arm en gezellig en lachen. Nee, de sfeer was wel goed.”

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Story Nederland (@storynl)

Gwen van Poorten verkozen tot Mooiste vrouw van Nederland: ‘Er zijn toch wel mooiere vrouwen’

Er is weer iemand tot de 'mooiste vrouw van Nederland' uitgeroepen en dat is voor velen een vrouw die ze zelf niet de mooiste zouden noemen.

Bekijken
Gwen van Poorten verkozen tot Mooiste vrouw van Nederland: ‘Er zijn toch wel mooiere vrouwen’
Jeroen Rietbergen Linda de Mol The Voice of Holland

Deel dit artikel

De Commands

9 Reacties

Huisregels
500 overgebleven karakters
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

✅ Martin en Trudy B

Wat een k*t site !

d
de man zonder lippen

Is er ooit iets geweest dat niet fake was in dat De Mol imperium?

I
Inneminie

En Linda slurpt met haar volgespoten lippen nog steeds het smegma onder de rand van Jeroen vandaan. Vandaar dat Linda er slecht uitziet en Jeroen ervan geniet.

M
Mathijs

En als je hand of je voet je ten val brengt, hak hem dan af en werp hem weg: je kunt beter verminkt of kreupel het leven binnengaan dan in het bezit van twee handen of twee voeten in het eeuwige vuur geworpen worden.

m
monikkenwerk

De twee monniken staken mek∆∆rs k∆∆rs in mek∆∆rs ∆∆rs.

B
Bert (geschoren)

Linda is geen (∆∆rs)haar beter ,ziek volk !

W
WA van Oranje

Het is allemaal de schuld van die asielzoekers

✅ Martin en Trudy B

Wat een leuke site !

N
Natnek

HHOOOOEEEERRRRR!!