
Rachel Hazes krijgt enorme kritiek
Rachel Hazes krijgt enorme kritiek en dit is ze zo langzamerhand wel gewend. Na al die rechtszaken die ze heeft veroorzaakt na het overlijden van haar man, kun je natuurlijk verwachten dat ze flinke kritiek ontvangt. Echter, dit heeft nu ook effect op een vriendin van Rachel, Kelly Hereur van Echte Meisjes in de Jungle.
Kelly plaatst deze foto op haar Instagram waarop ze samen met een aantal vriendinnen en Rachel te zien is. Op deze foto zijn ze samen op vakantie in Spanje. De volgens van Kelly zijn het helemaal niet eens met Rachel Hazes op de foto. Het eerste wat je ziet in de comments, is kritiek.
Discussie in de comments
Rachel Hazes krijgt enorme kritiek, want eerst plaatst iemand de comment: “Waarom toch steeds die t*eten er half uit hebben hangen?”. Vervolgens krijgt deze persoon een hele discussie met een vrouw die er vol tegenin gaat: “Omdat ze het waard zijn! Als iedereen zichzelf wat nietsverhullender zou presenteren ziet de wereld er een stuk vrolijker uit.”
Zelf is Rachel het hier ook helemaal mee eens, want ze doet er nog even een schepje bovenop: “Amen”. Vinden jullie dat er een bepaalde leeftijd is waarop je je lichaam gewoon beter kunt verbergen in plaats van alles eruit te hebben hangen? Bij Rachel vind ik het er in ieder geval niet uitzien.
(artikel gaat verder onder de post)
Beroepsweduwe
Rachel heeft de laatste jaren in ieder geval flink wat kritiek weten te incasseren. Ze heeft het weduwe zijn een soort beroep gemaakt. Het enige wat ze doet, is gebruik maken van het geld van haar overleden man. Daarnaast leeft ze ook van de rechtszaken die ze met iedereen en alles aan weet te gaan. Ik vind het echt bijzonder dat die vrouw op deze manier weet te leven. Maar ja, je moet wat doen in je vrije tijd als je al genoeg geld hebt.
[ux_text class=”mstagtrue”] [/ux_text]
Op borsthoogte kijkt het lekker weg
Enigste lichaamsdeel waar geen rimpels in zitten,staan straks van de siliconen (.)(.) Die kop valt niets meer aan te doen.
Waar bemoeid iedereen zich mee? Na mijn transitie ga ik ook van dit soort jurkjes dragen.
Ik laat ook altijd mijn decollete eruit hangen. Mijn heerlijke bouwvakkers decollete inclusief een verse bruine streep. Voor mannen onder de 18 die hier meer van willen proeven, Laat een bericht achter in de comments
Zouden meer vrouwen moeten doen ben ook een voorstander om silicone in het ziekenfonds pakket te doen
Niets van aantrekken Rachel! Dit is puur jaloezie, ze mogen er echt wel zijn en dan mag je ze ook trots tonen ook.
Ook werkzaam bij Peter’s vakantiepark op de parkeerplaats of in een huisje denk ik…
Als je Raggel zoekt: Het is de oude vrouw met dat apenhandje.
tis beter dan 40 graden koorts in bed
Een heerlijk stuk rookvlees met twee skippyballen.
Hey Lorenzo, heb je straks ook van die grote poszakke?
Zeker John, wil je nu je snoetje tussen die twee tabaks zakken drukken? Wellicht vind je wat geurige Drum shag.
Groot voorstander. Zie graag dat ze niet verhullen mijn aandacht waardig te zijn. Heb ik liever dan dat ze verhullen geen klasse te hebben.
lekker man niks mis mee. dennis leg hem zo er tussen
Zelfs voor een gecremeerde kroket ziet ze er slecht uit.
Laat iedereen toch in zijn waarde.. .Dan negatieve commentaar.. En we leven in 2023. Dan kan veel. Tegenwoordig
Word uitgezonden in de gratis xtra. te vinden bij roddelpraat_TTV on twitch. “Telegram= roddelpraat3”