We blijven vinger aan de pols houden. Eerder was het voor Roy vinger in de bips, maar die tijden zijn geweest. De ‘stylist uit het Zuiden’ heeft de stap naar de overkant gewaagd en is nu helemaal in love met een vrouw. Hij gaat notabene met haar en haar kinderen naar zo’n verschrikkelijk familiepark. Dan ben je wel erg gek op iemand.
Als er toch 1 reden is om van potenstein te blijven is het om dit soort treurige uitstapjes te voorkomen. Dan maar pijn in de reet.
Ps: Over reet gesproken. Die Michelle heeft een goeie kont. Volgende foto je hand daar even op leggen, Roy. Dat staat mannelijk.
Thanks voor de update.
Het bewijs is geleverd.
Er is wél genezing mogelijk voor mannen met h0m0.
Conversie therapie moet gewoon in het ziekenfonds pakket.
Helaas. Heb van alles geprobeerd, tot geiten toe maar genezing gaat niet lukken.
SCOOOOOOOOOOOOOOOOP
TELEGRAAF
Beste Zangers Live schuift Glennis Grace aan de kant
Updated 29 min geleden
30 min geleden
in STERREN
Glennis Grace doet niet langer mee aan Beste Zangers Live. Dat maakt de organisatie maandag bekend via sociale media. „Beste Zangers staat voor verbinding door middel van muziek en interactie met elkaar (artiest en publiek). Op dit moment kunnen we dit niet waarborgen met Glennis Grace in de line-up.”
Geloof je het zal na elk optreden elke parkeerplaats van Nederland wel goed kennen
Als Roy Donders hetero is dan val ik niet op jonge gewillige jongens.
Logisch ook. Zou deze prima elke dag in haar reet kunnen neuken. Zeurt vast wel iets meer dan een vent, maar je kunt niet alles hebben
Michelle Michelle…. je wil niet weten waar zijn lippen zijn geweest op parkeerplaats
Gewoon stik jaloers dat hij zo’n lekkere mokkel heeft echt niet normaal hoe sommige reageren zielige rukkers je gaat lekker royke laat ze maar lullen zo’n vrouw zullen hun nooit krijgen echt top gun het je van harte 👍👍👍😎
Wie is dat Roy Donders nooit van gehoord, zal wel de zelfde donderstraal als de rest van die bners.
Laat iemand in zijn waarde. Altijd dat commentaar
ze wordt wel alleen in haar kontje gepakt
leuk detail om te weten
Roy Donders 2.0