En boze tongen beweren dat dit weleens de reden kan zijn voor de late uitsluiting van Roddelpraat bij het BN’er-feestje. Want dat zou me toch wat zijn; de door Hilversum aanbeden transformer op hetzelfde podium als Jan en Dennis. Nee, dat moeten we toch niet willen met z’n allen.
Maandag horen we of we daar alsnog mogen staan en dan kan Nikkie weer afzeggen. In ieder geval is de inclusieve samenleving niet heel erg inclusief als er steeds mensen worden uitgesloten of zichzelf terugtrekken wegens de aanwezigheid van de ander. Grow some balls.
Ik heb persoonlijk liever een gevoelige penis dan een droge kut.
Maar zo heeft ieder zijn/haar ambities.
TTT…TRANSFORMERS!
KGGGGG KRRRGG KGGGGG
Godver, dat lelijke dikke wijf heeft een dikkere laag make up op haar porem dan dat wij hier gemiddeld op een muurtje stucen.
Welk wijf? Als een kat blaft is t nog geen hond
Jullie hebben zo’n transformer toen ook een keer kapot hard uitgelachen in de uitzending. Ik heb toen zelf ook tranen met tuiten gelachen (dus ik oordeel niet), maar in dat opzicht, zou ik het kunnen begrijpen dat jullie worden uitgesloten door de transformersgemeenschap. Transformers KG KG kG!
Niet iedere transformer heeft een teerhuidje.
En geen voorhuidje
Wat een K*T prijs
Man man man, maken we van elk BN-er feestje nu tegenwoordig een transformer party?!
Wat een lelijk dik wijf
Dat kan echt niet
Helaas, als die ballen er eenmaal af zijn dan kunnen ze niet meer terug groeien.
Zij lacht ons allemaal dik vet uit, want miljonaire. Ik zou mij, als ik haar was, geen reet aantrekken van welke vorm van kritiek, parodie, tttttt transformers gggk gggk ggggk dan ook, en de haard aanmaken met een stapel bankbiljetten tijdens het kijken naar RP.
Want RP is geweldig leuk.
Wat vet stom
Zou eigenlijk door een vrouw gepresenteerd moeten worden imho.
Nou dan word de presentatie ook totaal niet leuk en saai. Althans ik heb Nikkie werkelijk nog nooit een grapje horen of zien maken…………………
Wat een vieze enge kerel! En alleen bekend omdat hij een identiteitsstoornis heeft en zijn lichaam heeft laten verminken. Oprotten met dit soort figuren!
Walgelijke man!
Miss Piggy der Lage Landen
Dames met een piemol scheer ik ook, een pijpmond is de ook fijn en genderneutraal voor de afronding
Smerig ding!!
Maakt me niet uit of ze Transformer is. Ze mag me best pijpen.
Dat optreden bij de Eurovisie was al tenenkrommend slecht en dat gaat die dikke vent nog een keer over doen. Het zal wel van iemand moeten en ergens goed voor zijn.
150083 778673Youre so cool! I dont suppose Ive learn something like this before. So good to search out any person with some exclusive thoughts on this topic. realy thank you for starting this up. this internet internet site is one thing thats necessary on the net, someone with a bit of originality. valuable job for bringing something new towards the internet! 399578
Were Can I Buy Inderal
where to buy cialis cheap
Medi Meds
nosipren prednisona
Buy Viagara On Line In The Usa