Als je altijd al eens met een echte transformer aan de slag wil kan je nu scoren. Op Tinder is Fee, de date van Dennis, opzoek naar liefde. Ze heeft de mooiste en meest sexy foto uit haar archief gebruikt. Ze noemt zich overigens gewoon vrouw, wat ze ook is zolang je maar niet in haar broekje kijkt.
Ze was eerder een beetje boos op Dennie omdat hij… ja waarom eigenlijk? Hij had verteld dat hij het over haar zou hebben in de uitzending. Achteraf was dat dan weer niet goed.

Sinds lange tijd ben ik weer in de slechte fee Diadora gaan geloven, en heb voor de zekerheid een extra slot op mijn deur aangebracht.
Moker zeg
Jam roos is een moffel
Titom zeg
Wel origineel om met je Halloween outfit op Tinder een snikkel te zoeken!
Moiiuh!
Vergeleken met dat dikke wijf naast je op de bank is alles Moiiuh 😉
Rip de man dat in deze valstrik loopt ik vind dat een trans moet aangeven als hij dat is wat als je als hetero man inees een salami ziet tja ik doen toch klacht indienen wegens seksueel dingskes ertegen eike bahh
Zelfs zonder frikandel is het misleidende reclame. Niet meer dan fatsoenlijk dat je het vooraf meld. Dan kun je gewoon vrienden zijn. Wanneer je een nichemarkt opzoekt zul je vaker bot vangen. Maar liegen of verzwijgen dan oprotten. Als mens geen probleem. Als levenspartner niet janken. Geslacht een keuze? Ontslachten soms wel. Kleed je zoals je wil. Gedraag je zo je wil. (Zolang het niemand schaad) Hou jezelf voor de gek als je wilt. Maar een ander dan ben je af. Vrouw hou toch op. Nu een vrouwelijke man. Zonder frikandel geen van beide. Eerlijk en oprecht, even goede vrienden. En vrienden gaan niet mee in je waan. Die geven je een stomp op de schouder als je contact met de realiteit verloren bent. Dikke van Dale de definities van man en vrouw aangepast aan deze waanzin?
Ze hoeft niet ver te zoeken .snikkel zit tussen haar benen…..beetje dom
Ik heb in Lyon veel meegemaakt.ik de slager van Lyon maak dat ding wel een kopje kleiner.Ik walg er van.
Tuurlijk kut Fee Ekkers. Wel lekker je been voor het broekje om je stijve lul te camoufleren. Kansloos triest kut, woke Nederland waar we in leven.
Vroeger zou hij een klap in z’n gezicht gekregen hebben die lul van een Fee. Wtf denkt dat mormel wel niet. Kom je daar aan bij je date. Blijkt het een vent. Doe normaal man!
En nu moet het maar kunnen om als man, vrouw in je Tinder profiel te pleuren want ‘ik voel mij hetero vrouw’.
Dit spelletje heeft hij al eens geflikt bij onze Dennis en hij is dus niet de enige. Hij probeert het weer.
Dit is gewoon identiteitsfraude!
Fee, weg ermee!
Ididentifiteitsfraude is geweaun een vervalsificatie van de voorstelling van zaken zoals ze werkelijk zijn.
Welke idioot gaat nou zeggen dat ie een vrouw is als die een snikkel heeft.
Dat heet toch tranny?
Niet zo moeilijk doen en de dingen bij de naam noemen. Of durven we dat niet meer in de angst gecanceld te worden?
Nou ja.
Als ik het me goed herinner is één van de twee gecanceld door John de Mol omdat ze het woord ’tranny’ gebruikten in een presentatie en heel Sylvana Simons en de Bende van Woke werd wakker en begon met shamen.
Fuck. Wat een wereld is dit aan het worden.
Welke idioot heeft liggen slapen toen dit nog gekeerd kon worden?
Of is dit alles de zomer-hobby van de Zwarte Pieten Protestanten die het wel allemaal akelig rustig vonden tussen Januari en Oktober?
Dat is ook zo.Scheit ziek ervan.
Ze heeft een universitaire opleiding. Dat is meer dan Dennis en Jan bijelkaar.
En ze ziet er beter uit dan Dennis. Dennis heeft wel weer grotere tietjes
University of Applied Sciences is gewoon een hip Engelstalig woord voor hogeschool.
Meneer Freek Ekkers heeft daarnaast de opleiding nog niet afgerond wat hij loopt stage bij NLD 3. To slot zijn ome Jan en onze vetkuif cool dus de volgende keer beter je best doen voordat je wat schrijft!
Jan Roos heeft ‘gewoon’ uni gedaan, dus baas boven baas. Dennis is niet verder gekomen dan het vmbo denk ik.
Dat Dennis dat niet meteen zag. Die heeft ook stront in z’n ogen.
JoHoHo.
We gaan niet opleiding laten prevaleren om te bepalen wie gelijk heeft. Wat dat aangaat heeft Thierry Baudet dan altijd méér gelijk dan de hele PVV fractie qua IQ-cellen, daarentegen kraamt hij grotere onzin uit dan de PVV, DENK én de kleine linkse partijen bijelkaar. Dus in deze discussie is opleiding geen issue.
Freek is een simpele charlatan.
En daarmee klaar, daar verandert een ander kapsel of twee siliconentieten helemaal niks aan
Ze? Heb je zaad in je ogen, dit is een jochie, dus een hij……….. Maar veel plezier he, stront krijg je er makkelijker af dan lippenstift, ieder zijn hobby!
Ik zou d’r opich doen denk ik. Ben wel in voor rare dingen.
dit noemt men gwn een shemale. Geen vrouw!
Ja uni in sciences…..vertaald….zij is de sciences hahaha wie trapt erin…..of is ze nu weer op haar “pik” getrapt.nu begrijp ik waarom ze boos was/is op onze dennieboy….hij was haar ongemerkt aan het “cockblokken” echt moet niet gekker worden hahaha
Nee niet universitair. Het is een HBO’er.
HBO ‘er inderdaad: Heren Beter Opletten’ er is een Hele Boel Onwaar want het is een afgestuurd HogerBeroepsOplicht’er
Lelijke scheve kop heeft die gozer, en schandelijk om jezelf als vrouw op tinder te zetten terwijl je een kerel bent.
Scheve kop.
Raar hoofd.
Kromme neus.
Rare oren.
Scoliose ook nog.
Ongelijke voeten.
Slist bij het praten.
Niet in staat om te queefen.
Kortom: Fake.
Met grote boog omheen lopen en geen oogcontact maken.
De opleiding voor journalistiek in Tilburg is ook een opleiding aan de Hogeschool.
Dennis is niet verder gekomen dan vMBO maar dat is ook wel te merken.
Ome Jan is aantoonbaar beter.
Janneman ….En nog trekt onze mooiboy Dennis vollere zalen dan jij …. Ik ruik jaloezie….hahaha
Geil ventje
Ik ben een eerlijke gast en ik kom er eerlijk voor uit.
Heb helaas net als Dennis ook wel eens een date gehad met een fake vrouw o.v.v. transformer.
Uiteraard kwam ik daar pas achter bij de koffie. Gelukkig wel net op tijd.
Ik schrok mij kapot, voelde mij smerig en ook voor de gek gehouden.
Heb uiteraard contact opgenomen met de Politie i.v.m. de mogelijkheid tot aangifte vanwege identiteitsfraude maar je wordt daar gewoon verschut gezet bij de Politie. Als je niet uitkijkt en je doet aangifte krijg je een aanklacht vanwege discriminatie o.i.d. aan je broek. Als de betreffende transformer nog een snikkel heeft maar toch in het paspoort een V heeft laten zetten, ben je helemaal kansloos.
Politiek heeft een hele grote bek vol wat betreft de lghbt gemeenschap.
Totdat je net als mij voor gek word gehouden en klem vast zit in het WOKE gebeuren.
Je kunt werkelijk waar helemaal niets. En die transformer maar lekker onder valse voorwenselen kerels, blijven uitnodigen he.
Dan piept die politici wel anders. Mocht hij dit ook meemaken.
Sex met een transformer kan ook een reden zijn om eens een stijve pik te voelen. Die Dennis toch, heel veelzijdig
Als dennyboy aan zichzelf voelt kan hij ook n stijve pik voelen ….dus hij weet heel goed hoe dat voelt dus hoe bedoel je…..beetje dom
Zou zeker met haar op date gaan, maar ik snap Dennis ook wel weer. Zou het echt willen uitproberen, zeker omdat zij erg goed is gelukt.
Ze is niet gelukt.mislult sciences project….pik hangt er nog aan….
Die stem is ook geil :p
Tjaah… Als je als Dennis alles probeert te neuken wat los en vast zit, dan loop je een keer tegen een transgender aan.
Wel makkelijk om een bank overval te doen want iedereen zal zeggen dat het een vrouw was maar dan hoeft zehij niet veel te doen om weer te transformen niemand die het merkt want op hemhaar id zal altijd nog hetzelfde zijn als hoe hemhaar uit het toverdoosje van zijn moeder is gekomen
Is dit voor Halloween, als ze die tampeloeres uit dr broek haalt
Dit noemt men gewoon een shemale. Geen vrouw!
Ook een bokkie hef een gaatje!!
Ik zal er altijd van afblijven als hetero, maar voor een tranny ziet ie er wel lekker uit, eerlijk is eerlijk
Dat wel. Het is geen Jesse Maya bv
Nu hebben we Dennis nog niet op goede smaak kunnen betrappen, maar dat hij serieus in dit, tsja wat eigenlijk, zijn leutertje wil steken… veelzeggend.
Wat zeg jij allemaal? Oh wacht jij wilde ook wab zeggen..ahhhh schattig
Hallo ik ben fee en ik heb geen snee
Ik wil haar wel eens doen.
Nieuwe ervaring erbij toch.
Kgg, kgg, kggg
Dennis toch, dat je dit niet ziet..
Heeft het nog een pikkie? Anders laat ik Dyantha nog even een hete kipwrap maken met spicy kruiden en douwen we die er samen in🌶 Dyantha wordt hier bloedgeil van, niet normaal
Jaja hier zijn we weer met een lekker recept. Namelijk de wraps van Henk!
Dit heb je nodig:
Wraps
Spul voor op wraps
Dit ga je doen:
Wrappie opwarmen en pleur je wat spul er op en dan smikkel je lekker die wrap naar binnen.
Dikke kus smikkelbeertjes
Wat een gezeik, neem een wrap van Henk