Het kan hard gaan tegenwoordig. Zo ben je een groots volkszanger, bij wie de heel Twente aan de voeten ligt en voor je het weet ben je aan het bedelen op Instagram voor een tientje. Het is Tukkertje Lorenzo overkomen en we vinden dat niet fijn. Want we hebben naast diepe dalen ook kristalheldere pieken met hem meegemaakt.
Kan iemand die vetklep een joetje lenen?

Vraatzucht of niet, de hongerwinter wacht op niemand.
Geen genade.
Wist niet dat Gordon zo veeleisend was, een pik is een pik toch, oude chocoprins!
Hij lijkt goed klaar voor de winterslaap. Natuur is in de war.
Niet lenen Lorenzo! Komt niets goeds van.
Dan ben je ook een sssukkeltje
Ja daaaag. Dan zie je het nooit meer terug, is dat voor wiet/hasj dan?? Dus hij was wel stoned toen hij werd gebeld laatst?? Moet hij maar een voorschotje vragen aan zijn werkgever…..
Man man man
Kan die weer naar mcdonalds zeker
Lorenzo ik krijg nog 10€ van je
Nooit. Hij moet er maar gewoon voor gaan werken. Je kan in deze tijd van economisch herstel overal zwart werken zonder enige ervaring of talent.
Van de regen in de drup met dit soort zwakbegaafde lieden.
De eerste dag of dagen na de 23ste (storting van de uitkering) is het geld al weer op.
De tijd die volgt is uitzitten totdat de volgende uitkering weer komt en vooral tot dan op de pof leven bij anderen.
Kunnen ze deze koekenbakker niet gewoon bonnen geven om te sporten en gezond eten te halen? Met geld omgaan kun je ze niet leren.
Lorenzo geef je al je inkomsten van deze crowdfundingsactie wel netjess aan ons door?
Ik wil mijn 5 euro terug die ik heb gedoneerd voor die gele opel.
Als iemand die vroeger ook een uitkering had weet ik hoe krap je soms kan zitten. Het is niet oke om hem zo te kakken te zetten in deze. Wat hij verder uitvreet op het internet mag je best om lachen, doe ik ook. Maar iemand in zo’n situatie zonder geld is echt niet LEEUUUKKKK.
Zelf ook regelmatig een week over gehouden aan ’t einde van m’n geld, geloof me daar krijg je onwijze stress van.
*Zak reuzel sturen doet*