Beetje laat stukkie op Vaderdag over Vaderdag, maar onze Jan was gisteren weer eens aan de boemel geweest. We hebben gehoord dat ie in Amsterdam heeft gegeten, maar we kennen onze pappenheimers, dus het zal wel weer vooral gedronken zijn. Enfin, het is Vaderdag. Ook voor hem, want ons zwaargewicht uit Bergen heeft maar liefst drie koters.
Natuurlijk eren de BN’ertjes ook hun papa. Namens Roddelpraat een shoutout voor die kerels.
Zelfs vaderdag wordt voor de clicks en de likes op instagram uitgemolken.
Ik ben niet overleden maar ondergedoken toen Gordon begon met zngen….
Zingen
Uit︅︅no︆︆di︆︆g︆︆i︅︅ng v︅︅o︆︆or d︆︆e S︅︅е︆︆x C︅︅l︆︆ub
——–
http://da︆︆tu︆︆︅︅m.︆︆re︆︆︆︆d︅︅c︆︆h︆︆︅︅a︆︆t︅︅.︆︆n︆︆︆︆︆︆l
Die Renate Verbaan blijft toch een hartstikke lekker ding.
Met zo n wijf hoef je niet vreemd te gaan.
Het zal je maar overkomen
Een haatbig als vader
Hij doet cool, maar in zijn kop is het een slome
Alles wat hij doet moet je zien in dat kader
En wat dacht je van Roos als alcoholist? Ik heb helaas tinnitus opgelopen door het vele glasgerinkel en BURP-hik-BURP geluiden, allemaal door onze Koning Alcohol.
De pot verwijt de ketel haha
Wat een stelletje idioten allemaal met hun lelijke kinderen
Ja mensen, ik ben te dom om te schijten, met mijn ‘ 7 julie’ 🤣🤣
Stop vaderdag het is kwetsend voor de mensen zonder vader!
Dat Pappenheimers doet mij beseffen dat Jan wel eens een aardappel zou kunnen zijn. Je bent wat je eet en drinkt. Klare van aardappels. Patat eroverheen. Zou mij niet verbazen met al dat gezemel. Als je hem inpakt in alufolie en bij dit weer in de zon zet vermoed ik dat hij poft. En FLM is achterlijk. Volgende week Fat Lives Je Moeder is een achterlijk wijf onderbroeken in mijn webshop.
Jan Roos is werkelijk een voorbeeldige vader, eentje met een strafblad. Ha ha ha ha ha !
Hee Jan Roos,
Vergeet niet de alimentatie weer te storten
De vader van Bridget is al jaren zwaar naar de klote, echt een wonder dat hij nog leeft met wat hij allemaal gebruikt.
Ik dacht dat je wilde afvallen bolle. Goed voorbeeld voor je kinderen dat gezuip. Over een paar jaar lekker zuipen en vreten uit dezelfde trog. Goed bezig Jantje knor knor
Die lutser houdt zijn papiertje zo onmogelijk onnatuurlijk vast, alles zodat hij zijn armpjes weer kan flexen voor de camera.
Wie houdt zo zijn papier vast? Niemand toch!?
Wat een onzeker dier is dat zeg. Vind het niet zo gek dat hij bevestiging zoekt bij jonge meisjes.
Mijn zoon zei tegen mij ,
pa… je lul ruikt naar stront !
👋🏼
Die drank voor vaderdag morgen maar eens even weg tikken.
Voordat het over de datum gaat.
Hik hiik burph hik
Goor heeft zoals altijd weer vlot afscheid moeten nemen, behalve van de zandbak.
Ik wou soms dat Jan Ross mijn vader was. Ik vind dat zo’n leuke, intelligente en interessante man.