
Victor Reinier vreemdgaan
In 2009 werd Victor verliefd op de vijftien jaar jongere Aimée Kiene. Een paar jaar later, in 2013, verwelkomden ze hun dochter Robin. Waarom deze idyllische romance uiteindelijk op de klippen liep? Dat blijft een mysterie, maar Juicechannel heeft eerder dit jaar wel wat vuilnis buitengezet. Volgens hen was Victor tijdens zijn relatie met Aimée niet vies van een avontuurtje hier en daar. Blijkbaar had hij jarenlang een affaire met een dame uit Limburg. Die vrouw was zo ondersteboven van Victor dat ze haar man verliet en naar Amsterdam verhuisde, in de hoop op een gelukkig leven met onze geliefde acteur. Spoiler alert: dat liep even anders.
In plaats van verder te gaan met zijn Limburgse vlam, koos Victor dus voor de jongere Sarah. Maar wacht, het wordt nog beter. Juicechannel beweert dat Victor in zijn huidige relatie ook niet bepaald trouw is. De man schijnt contact te hebben met tal van andere vrouwen, en ja, een aantal van deze dames zijn nóg jonger dan Sarah.
Victor Reinier en 26 jaar jongere vriendin zetten nieuwe stap: ‘Samenwonen’o
Nu Victor al jaren in de serie Flikken Maastricht schittert, brengt hij uiteraard veel tijd door in de hoofdstad van Limburg. Daar heeft hij naar verluidt de 35-jarige Sarah ontmoet, die een kledingwinkel runt in Maastricht. Hoe romantisch.
Het nieuwste hoofdstuk in deze romance? Victor en Sarah werden onlangs gespot in Amsterdam-Zuid, genietend van een lunch op het terras van een bekend restaurant. Vervolgens fietsten ze samen naar Victors woning. En als kers op de taart stond er op dat moment een verhuiswagen uit Maastricht voor de deur geparkeerd. Samenwonen al, misschien?