
Wie had dat gedacht? Henry. Voor de meesten van jullie nog een onbekende met een verdwaalde blik, voor de echte diehard Roddelpraat-kijker inmiddels een bekend gezicht op het beruchte bankje. En nu, trouwe Kevin’s, heb ik mijn eigen plekje op de website. En nu zit ik hier, met m’n ziel onder de arm, gewapend met lessen uit mijn psychoses, trauma's en een toetsenbord.. Klaar om te vuren.. May the force be with me.
Laat ik mezelf dan één keer voorstellen, daarna niet meer zeuren.
Ik heb het leven intens geleefd. Ooit zwom ik in het Colombiaanse marcheer poeder alsof het gratis was (spoiler: dat was het niet). Die jaren waren een mix van euforie, paranoia en onwetendheid (te vergelijken met de gemiddelde ziel tijdens Covid). Resultaat? Dakloos. Geen vaste grond, geen plan, alleen de constante vraag: waar is hier de uitgang.
Maar ergens, tussen een koude straathoek en de bodem van m’n bestaan, werd de duisternis mijn leermeester. De pijn werd mijn pad. En in die schaduw vond ik kracht die ik in het licht nooit had kunnen vinden. Noem het een spirituele ontwaking, noem het een reset van m’n hele systeem — ik noem het simpelweg; breken met je patronen . Het doorzien van je eigen destructieve gedachtes en patronen. Dit is overigens iets dat ik ook zou willen aanraden aan de gehele westerse maatschappij.
Ik klom omhoog op de maatschappelijke ladder en kreeg uiteindelijk een goede baan. Met een net apen-pakkie aan en stropdasje om zat ik elke dag in de file, in een leasebak naar jolige radio presentatoren te luisteren— het hele plaatje.
Maar weet je wat? Het voelde alsof ik een rol speelde in een slechte RTL-serie. Alles leek op papier perfect, maar binnenin was ik weer langzaam aan het doodbloeden. En voelde ik mij even gevangen als in het diepst van mijn verslaving. En toen dacht ik: fuck dit. Ik zeg m’n baan op. Mijn omgeving dacht dat ik weer eens in een psychose zat en gek was geworden. “Henry, denk aan je pensioen!” ‘’Vastigheid’’ matrix gezeik, matrix gezeik etc.
Gelukkig was daar met een vaststellingsovereenkomst in m'n zak het UWV. De spirituele sponsor van de maandelijkse steun. En ik besloot: ik ga kijken wat ik echt wil doen en bijdragen aan de dingen die ik mooi vind in het leven (aanrader, breek met je patronen!).
Na wat ‘’vrijwilligerswerk’’ voor de Trueman Show (ja, neem vooral nog een cocktail daar op Bali, Jorn), stuurde ik op een gegeven moment een mailtje naar Dennis. En zo is het geschied. Nu val ik samen met Dennis zijn buurvrouw lastig met de dampen van m’n Jonko en zit ik op het bankje iedere dinsdag, woensdagavond op jullie schermpje bij Roddelpraat.
Complothoekje?
Nou moet ik helaas wel iets opbiechten. Van Jan en Dennis mag ik hier geen complothoekje beginnen. Dat snap ik, het is tenslotte geen Jensen.nl . Maar weet: ik draag O.J.’s fakkel. En tussen de glitter, de Botox, de showbizzbullshit en BN’ers die het niet snappen, laat ik af en toe toch iets... doordruppelen. Kleine vonkjes waarheid. Een knipoog naar wie oplet.
Bij deze vraag ik jullie, trouwe Kevin-achterban, een kleine gunst. Als jullie ergens op internet weer een bizarre uitspraak zien van een transformer met identiteitscrisis, een influencer die zich verslikt in z’n eigen ego, of een semi-bekende BNR'er die doet alsof hij ertoe doet — slip in m’n DM. Stuur het door. Geef me munitie. En ik spuug er mijn ongezouten, ongefilterde, doorleefde mening over.
Ik beloof jullie geen objectieve journalistiek. Ik beloof je geen nuance. Ik beloof je waarheid met een scherp randje en wat sarcasme. Zoals vroeger.. Zoals het internet bedoeld was.
Dus wees lief voor mij, of breek me af in de commands, en maar bovenal: blijf speuren voor Henry en Roddelpraat. We gaan samen het internet weer leuk maken. (en Dennis en Jan wat voer geven voor in de show).
Liefs (ja, echt),
Henry
Ex-dakloze. Ex-verslaafde (jonko telt niet), bankzitter bij Roddelpraat en Parttime filosoof.
Ik ben een NSB´er
Leuk explosief artikel, ik rate het 9/11
YESSSSS !!!! Wij (mijn man string boy en ik ) zitten al WEEEEER aan de poppers jongens !!!!
Nee he..hebben we deze gek weer.
Loopt nie goed af
Ik heb een vreselijk verzuurde schouder van het lange staan met uitgestrekte arm.
Aan de websitemaker: haal de r89-desktop-billboard-atf div even weg. 250 pixels op de frontpage die loze ruimte innemen.
Vermoeiende schrijfstijl, ga lekker weer aan de drugs, daar knap je vast van op.
Voor het eerst sinds tijden dat iemand die wel Nederlands kan schrijven de stukjes op de website tikt. Bedankt ouwe snuifduif.
Succes Hanry
Lekker Henry, ben benieuwd.
Maakt me niet uit wie Henry is, haal die laatste uitzending offline!
bemoei je er niet mee dit is mijn zaak
Jongens, kappen nou!
Knol kenker een tiefus eind op!
Ik ben even eieren en melk halen tot straks!
Ik wil dennis schouten toch bedanken voor deze geweldige kans. niet alleen mag ik nu leuke stukjes type vanuit de macdonalds, ook mag ik lekker snuiven bij dennis thuis(en dennis doet lekker mee). DENNIS BEDANKT!!!!
Jij snapt het.
Mooi gozer en zeker een mooie aanwinst voor de roddelpraat crew! Zelf weet ik precies hoe je je gevoeld hebt ook al kan ik er nog steeds niet van afblijven
Fijn dan kan ik eindelijk weer me gevoelens kwijt over hoe ik over jade heen wil glijden in de commands
Leuk dat er weer gereaguurd kan worden, hopelijk blijft die freak wel weg die alles onder spamde.
Heey leuk! Weer comments plaatsen :)
Ik denk dat mijn Ronnie Flex blijft drijven omdat ik gisteren regen megagrote zak Belgische Patattekes heb weg zitten snaaien .. de moraal van het verha al is dus duidelijk het slechte plan om stiekum in het ondiepe gedeelte van het golfslagbad te gaan zitten bouten want zo direct vliegen de keutels tegen de wand op. Dom plan is dom.
lekker meid!
Succes Henry!
Hoi hoi allemaal. Ik zag dat er weer een prijsvraag is voor de mooiste Ronnie Flex foto van de maand April. Dat vindt ik zo ontzettend spannônd!! . Waar kan ik de fotoos van mijn Ronnie Flex naartoe sturen voor de grote Roddelpraat Koningsdag Ronnie Flex Prijsvraag? Groetjes Bernadette Jansen
Hai Henry, Kom je eens gezellig bij mij langs voor de Jensen podcast, ik ben nog op zoek maar een nieuwe sidekick sinds Jan P mij heefr verlaten.
Henry succes!!
En toch blijf ik mijn vraagtekens hebben van de maanlanding.
Nu al fan van Henry!! ❤️
Ik moet echt keihard scheiten!! tering man... moest gewoon al 5 keer pissen uit me reet, ik moet weer... pffffff CAO!
Ik heb al van meerdere bronnen gehoord dat Koen van de bankzitters een cuck is, die zit het liefst op de stoel naast het bed
Henri is Leuk, mooie jong, ik hem leuk vinde. Jij singlE?
zou zo profeet kunnen worden mohammedje hield alleen van andere planten en de huis ezel natuurlijk
Eindelijk iemand die keiharde waarheid vertelt: jonko telt niet!
420 blaze it
Ja
Succes Henry!
Ich find das programm sehr schön!! *(dennis spreek het uit als SJEUN !) Aber ich miss eine gast wieder wehr
Wanneer mag ik komen sabreren Henry? Kunnen we ook samen aan de coke?
Ik ken Henry nog uit de buurt vroeger. Zijn water en internet waren al lang en breed afgesloten, maar hij mocht wel lekker afkicken in Zuid-Afrika! Ik ga er ook maar eens aan…
Jij zat zeker met Dennis in het busje vroeger onderweg naar school?
Klopt, maar ik heb om een andere gevraagd toen ik hoorde dat hij zich aftrok op Totally Spies. Niet goed voor mijn streetcred op de mythylschool om met hem geassocieerd te worden.
Ik vind het nou al gaaf!! Groetjes uit Reusel
marktplaats/v/contacten-en-berichten/man-zoekt-vrouw/m2225814777-ik-zoek-een-leuke-vrouw-voor-een-date